FIFA Taraftar Anketi | Oy Kullanınız - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA Taraftar Anketi | Oy Kullanınız

Günün kazananı: FIFA ve parayı indiren Twitter. Vallahi bu tantanayı görünce utandım. Bu ayni sozleri 10% fark attigimizdada kullanmistim. Vatanı kurtardik sanki. Avrupaya gidince yine şamarı yiyecegiz.

Eger bukadar delikanliysak giderdik Yunanlıları bu hararetli günlerde tokatlardık. Bak ozaman nasıl buyuguz gosterirdik milletce. Anca ufak hesaplar yapip kendi aramızda ugrasiyoruz, sirtimiza biniyorlar. Neyse doldum :D

Farkın bir anda kapanmasının dümen olduğu belli olduğu kadar adım gibi eminim tinerci eziklerde bunlara atmıştır oy.Yoksa bunların normal şartlarda bizi 1 ankette geçmesinin imkanı yok.

Allah size dert vermemiş insanlar ölüyor siz bir sosyal mecra uygulamasındaki ankete takılıyorsunu. Koyasınız fenere de fifaya da....

Keşke bize 1 oy bile çıkmasaydı da biz böyle boş işlerle uğraşmayız mesajı verebilseydik . Ama ne yazıkki bizden de böyle boş bir iş için haydi bastırın şunları gecelim ezelim diyen bir sürü adam olduğunu gördüğümden bizim taraftarında boş beleş olduğunu anladım. Yav böyle boş birşey için para harcayıp yok bot oy kullanma felan ne ise onlar yapılır mı? O parayla gs storeden birşey al deseler pahalı almam dersiniz bot hesaplarla felan uğraşıyorsunuz. İnanın bizim ülkemizi yönetmek çok kolay. İnsanların Önüne saçma bir rekabet koy çiğ çiğ birbirini yer bunlar.

Keşke bize 1 oy bile çıkmasaydı da biz böyle boş işlerle uğraşmayız mesajı verebilseydik . Ama ne yazıkki bizden de böyle boş bir iş için haydi bastırın şunları gecelim ezelim diyen bir sürü adam olduğunu gördüğümden bizim taraftarında boş beleş olduğunu anladım. Yav böyle boş birşey için para harcayıp yok bot oy kullanma felan ne ise onlar yapılır mı? O parayla gs storeden birşey al deseler pahalı almam dersiniz bot hesaplarla felan uğraşıyorsunuz. İnanın bizim ülkemizi yönetmek çok kolay. İnsanların Önüne saçma bir rekabet koy çiğ çiğ birbirini yer bunlar.
elimizden geleni yaptık ama adam kazandı

Gece 12 'ye kadar Galatasaray'ın ağır üstünlügü ile geçen, bitime 2 saat kala fenerbahçe'ye 300 bin bot basılan anket.

Sanıyorum ali koc burda da kaybedemeyiz dedi, kendi şirketinde ki adamlara binlerce bot bastırmış. Biz böyle bi ezeli rakibe sahibiz

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt