FIFA Ultimate Team | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fifa-14-ultimate-team.jpg

ut ile ilgili şeyleri burda konuşursak herkes için daha rahat olur.

burda maç ayalarama vsde konuşulur.

yani ut ile iligli herşey.

teşekkürler.

UT muhabbetlerini burada yapalım ki, öbür başlıkta belli soruları olanlar veya teknik bir şeyler soranların mesajları arasına 50 sayfa UT muhabbeti girmesin her sefer :D

Oyunculara 14'te playing style ekleyebiliyor muyuz kartlarla? Bir de bu kartlar yeni bir kart ekleyene kadar mı geçerli oluyor yoksa tek maçlık mı?

Yeni bir kart ekleyene kadar, formation card gibi yani veya position card gibi. :) Hep geçerli.

Ben pek inceleyemedim yeni kartları. Peki bu kartların bize ne gibi artısı olacak. Mesela Hernanes yavaş bir adam, ona pace kartı eklersek hız mı artıyor?

Edit: Tamam yukarıdaki mesajda bir arkadaş eklemiş listeyi, şimdi anladım.

Ben pek inceleyemedim yeni kartları. Peki bu kartların bize ne gibi artısı olacak. Mesela Hernanes yavaş bir adam, ona pace kartı eklersek hız mı artıyor?

Aynen öyle oluyor. Kimyaya göre ne kadar arttığı şurada yazıyor:

FIFA 14 Chemistry Styles - Ultimate Team Chem Styles | Futhead

Ama +3 Pace demek Pace değeri 3 artıyor (73'ten 76'ya çıkıyor) demek değil, bu sayıları (+3, +2, +1) birim olarak düşünmek lazım. 3 birim artıyor ama 3 birim oyunda neye denk geliyor bilmiyoruz. :D

Aynen öyle oluyor. Kimyaya göre ne kadar arttığı şurada yazıyor:

FIFA 14 Chemistry Styles - Ultimate Team Chem Styles | Futhead

Ama +3 Pace demek Pace değeri 3 artıyor (73'ten 76'ya çıkıyor) demek değil, bu sayıları (+3, +2, +1) birim olarak düşünmek lazım. 3 birim artıyor ama 3 birim oyunda neye denk geliyor bilmiyoruz. :D

Sanırım +15 shot, pass vs.. ekleme kartları kalktı, eğer öyle ise müthiş düşünülmüş. Birim olması önemli değil, orjinal özellikleriyle oynamak en iyisi. Ama şu maçlık +15 özellik yükleme kartları duruyorsa hoşuma gitmedi. :D

Üst Alt