FIFA Ultimate Team - Sayfa 425 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sadece oyuncu alip satarak coins kasanlar var. Nasil yapiyorlar bu isi? Hangi futbolcunun kartinin degerlenecegini belirleyen mekanizma nedir? Ben amele gibi bir suru mac yapiyorum yine de cok para birikmiyor.

Sadece oyuncu alip satarak coins kasanlar var. Nasil yapiyorlar bu isi? Hangi futbolcunun kartinin degerlenecegini belirleyen mekanizma nedir? Ben amele gibi bir suru mac yapiyorum yine de cok para birikmiyor.

Hocam o olay karmaşık biraz. Benim kuzenimin yaptığına göre bazı oyuncuların fiyatları günün bi saati artıyor bi saati azalıyor mesela bunu fark edip yapıyorlar. Sadece gün içinde değil herhangi bi oyuncuda fiyat dalgalanmaları olabiliyor ucuzken alıp fiyatı artınca satıyor.. Tam olarak nasıl yapıldığı belli değil yani kendin fırsatları fark edip yapıyorsun. Benim bildiğim kadarıyla böyle eğer fiyat dalgalanmalarını belirleyen bi mekanizma varsa bilemem ama fiyatları insanların belirlediğini düşünürsek öyle bir mekanizma yoktur heralde..

Garanti bir yol olarak parlak olmayan 75 overall oyuncuları 150-200'e alıp 500'e (sayılar farklı olabilir kısaca ucuza alıp az bir karla hızlı sat yapıyorsun) quick sell yapa yapa para biriktirme vardı ama onu bitirmişler galiba..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oyuncu satarak para kazanma konusu cok inanildigi kadar ise yaramiyor. Ama denemek isteyen varsa, bir kac kriter belirtiyim.

1) Oyuncunun gercek hayattaki genel performans durumu: misal bi oyuncu 50k cevresinde dolaniyor ise ve bi kac hafta kötü performans sergilemisse fiyati aniden 30lara inebiliyor. Ama bu tam tersi icinde gecerli. Oyuncu iyi oynuyorsa hatta 2-3 den fazla skor puan üretip in form karti cikarabilirse, normal kartida deger kazaniyor. bir anda normali 80k, in form olan kartida 200-300k seviyesinde olabiliyor.

2) Sakatlik: Direk Dembele örnegini veriyim. bundan 3 hafta önce 100k ya rahatlikla satilabiliyodu. Suan degeri kademeli olarak düstü ve 50k-60k seviyesinde. Pogba 800k lardayken suan 600k larda cünkü sakat ve performans veremiyor. Ayni sey Gareth Bale icinde gecerli, suan mesela Bale cok ucuz ve alinirsa 200-300k net gelir verebilir oynamaya basladiginda.

3) SBC: bu konu biraz daha sansa dayali. Her carsamba yeni sbcler cikiyor, puzzle gibi takim kuruyosunuz, karsiliginda oyuncu, para veya set veriyor. Eger bi oyuncu o haftaki sbc icinde kullanilabiliyosa fiyati gercekten inanilmaz yükseliyor. Misal bi önceki hafta 200 coinse giden degersiz bi 60 rated silver oyuncu, o hafta bir anda 5k ya gidebiliyor.

4) OTW kartlari: Mbappe otw kesinlikle alinirsa, baya bi in form cikaracagi icin kesin kazanc verebilir. ama in form cikaracagi belli oldugu icin, suan zaten cok pahaliya satiliyor, parasi olan degerlendirebilir.

HAGIyi alan oldumu...... ? he

2 tane Saglam takimim var, 300k param var suan, elimdeki gereksizleri cikarsam 400k eder, oyun basladigindan beri hedefim hagiyi kadroma katmak.. yaklasik 550k ya almayi düsünüyorum.. 85lik olanini.

EDIT: Hic bir Zaman gercek para harcamadim, harcamam... paranin cogunu oyuncu alip satarak elde ettim veya WE-League ödüllerinden.

Son düzenleme:
Sbcleri takip ederek baya para kasılıyor aslında.Dün örneğin scream sbc geldi.Az çok tahmin ediliyordu geleceği 83 rating oyuncu topladım.Bekler daha değerli olur her zaman o yüzden juanfran topladım 1.5tan.7kdan gitti sonra

Yeni güncelleme rezalet olmuş her bi halta skill move yapan mallara yaramış pas yapmayı zorlaştırmışlar şu haliyle oynanmaz oyun

ping pong pas yapanlar icin iyi olmus bu guncelleme. nefret ediyordum. bu daha iyi olmus diyorlar reddit'de felan. ps4'e felan gelmedi sanirim henuz?

nJqvpR.png

gonlumuzun efendisi gelmistir

Üst Alt