Fikret Orman: "Bayern’in mutlu olması lazım çünkü büyük bir kulüple oynayacaklar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Bayern’in mutlu olması lazım çünkü büyük bir kulüple oynayacaklar"

Fikret Orman: ''Bayern’in mutlu olması lazım çünkü büyük bir kulüple oynayacaklar''

74cd7553bcfd72a520cb700481f3b758.jpg

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turunda Alman devi Bayern Münih ile eşleştiği kurayı değerlendirdi.

“Bayern büyük bir takım ancak biz de çantada keklik değiliz” diyen Fikret Orman, “Bayern’in mutlu olması lazım çünkü büyük bir kulüple oynayacaklar” ifadesini kullandı.

Fikret Orman’ın kura yorumu şöyle oldu:

“Zor, hepsi zor takımlar. Kimin iyi kimin kötü olduğunu da bilmiyorum açıkçası. Bir defa Brugge çıktı sevinmiştik. Elendik. O yüzden kim iyi, kim kötü bilemiyoruz. Bilinmiyor. Ancak biz de çantada keklik değiliz. 2 aylık bir süre var. Bu süreyi iyi değerlendirip iyi hazırlanacağız.

Bayern Münih’lilerin mutlu olması lazım. Büyük bir kulüple oynayacaklar. Kararımız net bu arada Bayern deplasmanına da taraftar götürmeyeceğiz. Öyle bir risk alamayız.”

Gamaspor

dostum seninle oralet icip Karl Marx ve Wilhelm Friedrich Hegel hakkında konuşmak isterim..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oralet yerine kuşburnu içmeyi; ekonomi politik, Marx yerine Pozitivizm, Auguste Comte hakkında konuşmak isterim. Gürkan Karadeniz bey de olmalı.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

dostum seninle oralet icip Karl Marx ve Wilhelm Friedrich Hegel hakkında konuşmak isterim..

Oralet yerine kuşburnu içmeyi; ekonomi politik, Marx yerine Pozitivizm, Auguste Comte hakkında konuşmak isterim. Gürkan Karadeniz bey de olmalı.

@ Arif Ulu da şeref vermeli..

Boşuna bu herife yıllardır mal demiyorum.

Dursun denen hain ve Aziz denen manyak sayesinde meydan işte böyle mallara kaldı at koşturuyorlar.

sent via GSC

Üst Alt