Fikret Orman: "Caner çıktı özür diledi, bu cezayı abartarak vermek doğru değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Caner çıktı özür diledi, bu cezayı abartarak vermek doğru değil"

Fikret Orman: “Beşiktaş Kulübü yukarı çıkarken, aşağı çekilmeye çalışılıyor..”

Fikret Orman:” Caner çıktı,özür diledi, bu cezayı abartarak vermek doğru değil..”

Fikret Orman’dan PFDK’ya: “Kararlar Twitter, İnstagram tepkisiyle verilmez..”

Fikret Orman: "Kamuoyu baskısıyla, Twitter’la futbol yönetilmez..Org morg site kuruyorlar. Biz de kurup, analarına sövdürtelim?"

Fikret Orman: “Beşiktaş kollanıyor diyorlar..Ya kırmızı karttan, sarı karttan gözümüzü açamıyoruz..Ne kollanması??”

Fikret Orman: “Bu ülkede bir başkan başka bir başkanı dövüyor. Gazeteciler dövülüyor. Bunlarla ilgili hiçbir şey yapılmıyor..”

Fikret Orman: “Talisca Porto’ya gidiyor, Monaco’ya gidiyor, ülkeyi temsil ediyor, saha içindeki olay yüzünden savcılığa çağrılıyor?”

Fikret Orman:"Talisca çıkıp 'Ben saha içerisindeki konu için 1 saat ifade verdim' dese iyi olur mu? Böyle mi temsil edeceğiz ülkemizi?"

Fırat Gunayer (@firatgunayer) | Twitter

Son düzenleme:
giphy.gif

hakeme ana avrat dümdüz git sarıyı korkarak versin bir de itiraz et öyle mi ?
CL maçlarında hele bir o küfürleri kullansın bakalım ne oluyor ?

Hakemden özür dilemedi ki. Hem özür ile cezanın alakası nedir? Tamam diyelim ki "pişmanlık" indirimi, onu zaten Tahkim verecektir. Ayrıca kaçıncı kere yapıyor bunu bu adam.

Son düzenleme:
Bu ülke de bir başkan başka bir başkanı dövüyo kısmı doğru katılıyorum.

Adaletsiz bir sistem var insanlar da çıkıp kendi adaletini oluşturuyo

TapaTalK

oraya buraya gidiyor diye acıtasyon yapmış araştırsak duruşma günü neyzat demirde yatıyordur talisca.

Rüzgarı tersine döndürmek için maçtan 23 saat önce yapılan aglamalar.

Umarım devamını 25 saat sonra maç sonunda şenol dan dinleriz

Gerçek Kaptan NANDO!

Fikret Orman: “Beşiktaş Kulübü yukarı çıkarken, aşağı çekilmeye çalışılıyor..”

Fikret Orman:” Caner çıktı,özür diledi, bu cezayı abartarak vermek doğru değil..”

Fikret Orman’dan PFDK’ya: “Kararlar Twitter, İnstagram tepkisiyle verilmez..”

Fikret Orman: "Kamuoyu baskısıyla, Twitter’la futbol yönetilmez..Org morg site kuruyorlar. Biz de kurup, analarına sövdürtelim?"

Fikret Orman: “Beşiktaş kollanıyor diyorlar..Ya kırmızı karttan, sarı karttan gözümüzü açamıyoruz..Ne kollanması??”

Fikret Orman: “Bu ülkede bir başkan başka bir başkanı dövüyor. Gazeteciler dövülüyor. Bunlarla ilgili hiçbir şey yapılmıyor..”

Fikret Orman: “Talisca Porto’ya gidiyor, Monaco’ya gidiyor, ülkeyi temsil ediyor, saha içindeki olay yüzünden savcılığa çağrılıyor?”

Fikret Orman:"Talisca çıkıp 'Ben saha içerisindeki konu için 1 saat ifade verdim' dese iyi olur mu? Böyle mi temsil edeceğiz ülkemizi?"

Fırat Gunayer (@firatgunayer) | Twitter

Tek mantıklı cümlesi.

2 yıldır hem sahada hem saha dışında bunları korumak için yapılmadık şaklabanlık kalmadı adam daha ilk cezada başladı hıyar gibi konuşmaya...

Zannedersin Caner bir anlık sinirle ilk defa böyle bir patlama yapmış da abartmayın diyor. Caner o hakeme söylediği her kelimenin ete kemiğe bürünmüş hali olarak dünyaya gelmiş pisliğin teki. Sen Caner'i kime anlatıyorsun ki?

Üst Alt