Fikret Orman: "Dokuz sezondur Galatasaray deplasmanını ikinci yarıda oynuyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Dokuz sezondur Galatasaray deplasmanını ikinci yarıda oynuyoruz"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, fikstür çekimi sonrası konuştu. Orman, "Dokuz sezondur Galatasaray deplasmanını ikinci yarıda oynuyoruz... Dokuz sene oldu..." dedi.

fikret-orman456678_16_9_1563390697-880x495.jpg

Spor Toto Süper Lig’de 2019-2020 Cemil Usta Sezonu’nun fikstürü belli olurken Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, fikstürle ilgili çarpıcı bir yorumda bulundu. Başkan Fikret Orman, “Dokuz sezondur Galatasaray deplasmanını ikinci yarıda oynuyoruz… Dokuz sene oldu…” ifadelerini kullandı. Beşiktaş’ın resmi sosyal medya hesaplarından fikstür de paylaşıldı:

d_suhbnxucejogx.jpg

Kavalcı’dan transfer ipuçları…
Kura çekiminin gerçekleştirildiği TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda kura çekimi sonrası konuşan Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı ise transfer hakkında ipuçları verdi.

Kavalcı, “İlk hafta Sivasspor ile oynayacağız. Yeni bir hoca, yeni bir takım, puanlar almak için gideceğiz. Boyd takımla idmanlara başlıyor. Birkaç oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Hocanın istemiz olduğu mevkilerdeki oyuncuları en kısa sürede alıp, yolumuza devam edeceğiz. Vitor Hugo için biten bir anlaşma yok ama ilgileniyoruz. Hocamız kanat transferi istedi, Boyd’u aldık. Stoper, sağ ve sol kanada da oyuncu istiyor” ifadelerini kullandı.

Skor

Yusuf namoglu diye agladiniz degisti yine sampiyon olduk. Kendi salak taraftarlarinizi kandirmak icin algi yapmak adina bizim sampiyonluklarimiza bok atiyosunuz bunu yapacaginiza bizim seviyemize cikin, ulke futbolu yukselsin. Aynisi kadikoylu dandikler icin de gecerli.

Şu memlekette hangi merci olursa olsun, yabancı yerli herkesten şüphe edip her durumda ağlamanın prim yapmasından gerçekten nefret ediyorum.

Bir kişi de çıkıp demiyor ki elimde somut kanıt olmadan bir kurumu ya da şahsı bu şekilde itham altında bırakmak sadece beni küçültür. Şunu diyebildiğimiz gün ülke seviye atlayacak anasını satayım.

lan tff değişmedi mi zaten mhk da değişti iki tane hakem de kovuldu üstelik rize-gs ve diğer olaylı diye tabir ettikleri hakemlerin bizi tuttuğu! görevlerinden aldırıldı Daha ne ağlıyorlar. 3 yönetim değişti 9 sene içinde Böyle tiksinç bir hal almaya başladı her şeye bir şey arıyorlar

Daha bismillah demeden ağlamaya başladılar.
İlk yarı gelseniz daha beter olur.
O zaman da ağlarsınız CL dönüşü derbi oynadık diye.

Ağla kudur kudur ağla.

Gscimbom mobil

Üst Alt