Fikret Orman: "Dursun Özbek parayı bulursa onlara da satarız"


z230.jpg

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Türk kulüplerinin, daha iyi yönetilmesi için yapılacak şeyin fazla harcama yapmayıp kar elde etmek olduğunu söyledi.


Orman: Göreve geldiğimde ilk ziyaret ettiğim kişi UEFA Finansal Fair Play Direktörü Andrea Traverso oldu. Önemli badireler atlatarak buralara geldik.

Orman: UEFA'daki dostlarımız ne yapmamız gerektiği konusunda hep bizi aydınlattı. Olay basit, abartılacak bir şey değil. Gelirinden fazla harcama, kar elde et; boşu boşuna millete taraftara hava atacam diye, büyük transfer yapıp kulübü batırıp başka kulüplerle haksız rekabet yapma.

Orman: Herkes artık bu işin ciddiyetinde. UEFA'nın yaptırımlarına da artık ihtiyaç olmaması lazım. Türkiye Futbol Federasyonunun artık bu işleri, oraya gitmeden önce, kendisinin çözüyor olması lazım. Yaptırımları onların nezdinde yapmak lazım.

Orman: Kulüplerimizin şampiyonluk için oynayabilir hale gelmesi lazım. Daha fazla seyirciyle oynamalarını hep birlikte sağlamamız lazım.

Orman: Rekabeti sahada yapacağız ama ortak menfaatlerimiz açısından yapmamız gerekenler var. Kulüp olarak biz hazırız. Başakşehir geldi, spor adamı olarak çok mutluyum. Yeniler gelsin, rekabetçi olsun. Ligin üç takım içinde rekabet olması uzun dönemde dünya nezdinde de gerçekliği kalmayacak.

Orman: Geldiğimiz dönemde finansal fair-play'den gidemedik. Sonra şike sürecinden gidemedik. Kulübümüzün gelirini yüzde yüzden fazla artırdık. Gider tarafında boyumuz kadar harcamaya gayret ediyoruz. Galatasaray da biz de hep aldık.

Orman: Hiç satmadan ve milyarlara gelen borçlara ulaştık. Hep al al ile uğraştık şimdi biz sat satla uğraşıyoruz. (Dursun Özbek) Başkanım parayı bulursa onlara da satarız.

Orman: Herkes buna uyacak. Büyük kulüplerin taraftar baskısı var. Her sezon şampiyon olacaksın, hem de devre arasında bunu ilan edeceksin. Türkiye büyük ülke, imkanlarımız geniş.

Orman: El birliğiyle iki sene içinde artık Traverso'yu dost olarak ziyaret edeceğimiz günleri umarım yaşarız.

Orman: Cumhurbaşkanımız, yabancı kuralı değişsin demedi. Ama teşhisleri doğruydu. Şu an kural değişecek diye bir şey yok. Değişemez.

Orman: Biz bütün planlamamızı yabancı sınırı kuralına göre yaptık, hop diye değiştirdiler. Şimdi yine aynı şey. İzin vermem.

Orman: Ben burada olduğum sürece yabancı kuralı değişemez.

Ajansspor / Tribundergi
 
Fiko bile adam kesildi basimiza, Galatasaray baskanina laf atacak onu kücük düsürecek espirilere yapacak hale geldi.

Allah belani versin senin, lanet olsun senin gibi baskana Dursun. Onurumuzu iki paralik ettin 2 yildir serefsiz hain.
 
Son sözünün arkasında durursun umarım. FB zaten FFP'den dolayı dünden razı, Dursun'un da yurt dışından transfer yapmak canı istemiyor. GS taraftarları olarak bizim takımın haklarını savunmasını rakibin başkanından bekler hale geldik. Rezilliğe bak.


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Yıldırım Demirören: "Fikret Başkan, Fikret Başkan"

Aziz Yıldırım: "Bırak şimdi Fikret'i mikreti"
 
2013 Ağustos'da Galatasaray yapılan operasyon ve devamında sabotajcı kukla Dursun'un başa getirilip, Galatasaray aşağıya çekilerek, Beşiktaş'ın Yıldırım'a 100 milyon TL borcu olmasa ve YD TFF başkanı olmasa BJK şampiyon olur muydu? Hayır.

Gerisi pipimde değil.
 
Belli ki tolgay yeteneksizini bize kitlemisler ve Dursunun eline sıcak para geçmesini bekliyorlar.

Bizi daha çok kötü günler bekliyor.


Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!
 
Üst Alt