Fikret Orman: "Fransa'daki beIN Sports yöneticilerinden yardım istedik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Fransa'daki beIN Sports yöneticilerinden yardım istedik"

382

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Metz-Lyon maçına gitmelerine Fransa Futbol Federasyonu tarafından izin çıkmaması hakkında konuştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakipleri Lyon’un Metz ile oynayacağı karşılaşmayı tribünden izlemelerine izin verilmemesine tepki gösterdi. Orman, “Fransa’daki beIN SPORTS yöneticilerinden yardım istedik. Bu durumun Lyon veya Metz kulübüyle bir alakası olmadığını söylediler. Bunun Fransa Futbol Federasyonu’yla ilgili olduğunu söylediler. Lyon’un bunda suçu yok deplasmana gidiyorlar. Dinamo Kiev’le bir maç yaptık, İskoç hakem geldi bizi doğradı biçti. Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkmamıza mani oldular. Bu saatten sonra ne girişimimiz olacak. Maç oynanacak bitecek. Bizde seyircisiz maçlar olsa bile, tabiri caizse şeref tribünü olan yerde rakip takımı misafir ediyoruz.” diye konuştu.

Gama Spor

Anlamadim bu mevzuyu, neden gidemiyorlar Fransa´da maca ? Tribünkapatma cezasi oldugundan dolayi mi ?

Bu satirin aralarinda birseyler eksik... Bu satir nasil türkce bir satir ?

"Bunun Fransa Futbol Federasyonu’yla ilgili olduğunu söylediler. Lyon’un bunda suçu yok deplasmana gidiyorlar."

Anlamadim bu mevzuyu, neden gidemiyorlar Fransa´da maca ? Tribünkapatma cezasi oldugundan dolayi mi ?

Bu satirin aralarinda birseyler eksik... Bu satir nasil türkce bir satir ?

"Bunun Fransa Futbol Federasyonu’yla ilgili olduğunu söylediler. Lyon’un bunda suçu yok deplasmana gidiyorlar."
Evet, ev sahibi Metz kulubu cezaliymis.

Anlaşılmayacak birşey yok metz taraftarı tinerci dır , federasyonda tribüne tinerci alinmayacak demiş .

fapatalk'dan gönderildi.?

Dinamo Kiev’le bir maç yaptık, İskoç hakem geldi bizi doğradı biçti. Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkmamıza mani oldular.

bu cümleyi neden araya sıkıştırmış,ben mi anlayamadım ki

Üst Alt