Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek"


"Nihat Kahveci'nin Beşiktaş Kulübü'nün UEFA alacaklarına haciz getirmesinden sonra, Başkan Fikret Orman, HABER1903'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Orman, yaptığı açıklamada;"Son birkaç gündür en yakınımızdaki insanların kulübe verdiği zararları temizlemeye çalışıyorum. Beşiktaş'ın çocuğu Nihat Kahveci diyorlar, bıraksınlar bu lafları. Beşiktaş'ın çocuğu kulübüne her zaman yardımcı olur, zarar vermeye çalışmaz. Evet doğrudur, Nihat'ın alacağı vardır. Bunu inkar etmiyoruz ki. Ben kendisine teklif götürdüm. 2 milyon küsür euro alacağı varmış. 300.000 eurosunu peşin verelim, kalanını da 12 aya bölüp bitirelim dedim. Kulübün durumu ortada. Ama Nihat alacağını, 2.45 TL'lik kurdan çevirmiş, yüzde 16 gecikme faizi koymuş, bir de avukatı için 350.000 TL masraf parası istiyor. Sadece euro olarak istediği faiz 600.000 Euro. Bir de gitmiş alacaklarımıza haciz koydurmuş. Bu mudur Beşiktaş'lılık, bu mudur seni yetiştirip bugünlere getiren kulübüne vefa? Ama her şey bitmedi. Benim de buna verilecek cevabım var. Herkes bekleyip görecek. Bu kulüpte Başkan olduğum müddetçe Nihat ve onun gibilerin kulübün önünden bile geçmesine müsade etmeyeceğim" dedi.Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Adam da para kaybediyor sizi mi bekleyecek.BJK başkanının kafaya bak
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"ALLAH ALLAH...

Nihat'a borcumuz var özür dileriz diyeceğine dediği lafa bak ya...

Adam senden hayır hasenat istemiyor...

Parasını istiyor...
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"ALLAH ALLAH...

Nihat'a borcumuz var özür dileriz diyeceğine dediği lafa bak ya...

Adam senden hayır hasenat istemiyor...

Parasını istiyor...Alemdar abi, adam niye oyle dedigini acikliyor zaten.

Nihat'a borcumuz yok demiyor, ama sen "Besiktas'in cocuguyum" deyip sirf 600.000 euro fayiz isteyip, kulubun Uefa gelirlerine haciz kuyduruyorsan, sen Besiktas'in cocugu degil, baska bir cocuk olursun.
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Nihat ayıp etmiş yani çok açık ve net Fikret Orman da haklı. İşine gelince BJK çocuğuyum diyorsun ama BJK tarihinin en kötü ekonomik durumunda bile faiziyle paranı istiyorsun dur hele bir soluklan bekle biraz kulüp rayına otursun. Kısacası çok net ayıp etmiş.Futboldan bir dünya para kazandı sanki şu paraya acil ihtiyacı var. :eek:

BJKliler ne kadar sövse Nihat'a haklıdır.
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Alemdar abi, adam niye oyle dedigini acikliyor zaten.

Nihat'a borcumuz yok demiyor, ama sen "Besiktas'in cocuguyum" deyip sirf 600.000 euro fayiz isteyip, kulubun Uefa gelirlerine haciz kuyduruyorsan, sen Besiktas'in cocugu degil, baska bir cocuk olursun.Yok öyle birşey Ormanın kafası rahat tabi. Nihat dediğin futbolu bırakmış başkada meziyeti olmayan adam. Neden taksitle alsın parasını?
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"reserved2 gün sonra antrenör olarak felan gelir değerlenir buralar
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Mehmet sana biri borçlansa emeğini vermese ne yaparsın...

İyi kötü nihat beşiktaş'da oynadı...

Zorla getirilmedi...

Bence Beşiktaş'ın içine girmeyecekse bu Nihat değil YD olacak Tüperman'dır...
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Yok öyle birşey Ormanın kafası rahat tabi. Nihat dediğin futbolu bırakmış başkada meziyeti olmayan adam. Neden taksitle alsın parasını?Nihat YD doneminde senede 3,5 milyon euro aldi. Agzimi kokacak acliktan, kulubun ekonomik en kotu doneminde 600.000 euro fayiz isteyip, 350.000 avukat parasi birde Uefa gelirlerine haciz koyduracak ?Taksitle olsa ne ? Birden 300.000 euro, ve gerisi 12 ay'a taksit. Gariban ayda 800 tl aliyor.
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Beşiktaş'lıların kızacağı tek bir adam var, o adam da kesinlikle Nihat ve diğer futbolcular değil.
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Çok doğru konuşmuş Fikret Orman.Adam alacağından vazgeç falan da demiyor ki,3-5 yıla da bölmüyor.Geldi hiçbirşey yapmadan servet kazandı Bjktan.Onu yetiştirip Nihat yapan kulübe bunu yapıyorsa karşılığında bir daha kulübün önünden geçememeli.Bir daha BJKyle ismi anıldığında yaptıkları hatırlanmalı.Tabi ki hakkı parasını istemesi,bu yolla alması da hakkı ama madem bunu yapıyor o zaman hakettiği muameleyi de görmeli.
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Beşiktaş,taraftarıyla ve geçmiş yönetim anlayışıyla her şeye müstehak ama insan yine de üzülüyor.
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"gücü nihat'a yetiyor sanırım.nihat'tan önce tüpçüye hesap sorsun. sorabiliyorsa tabi.
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Nihat YD doneminde senede 3,5 milyon euro aldi. Agzimi kokacak acliktan, kulubun ekonomik en kotu doneminde 600.000 euro fayiz isteyip, 350.000 avukat parasi birde Uefa gelirlerine haciz koyduracak ?Taksitle olsa ne ? Birden 300.000 euro, ve gerisi 12 ay'a taksit. Gariban ayda 800 tl aliyor.Tamamda demek Nihat senesine kalmaz klüp batar bizim para iç olur diye düşünüyor :D

Şaka bir yana Fikret Orman adam olaydı bu işin kolay yolu vardı. Dediklerini teklif ederdi, BJK'nin borsadaki hisselerinden bir kısım payıda teminat olarak verirdi. Adam garanti istiyordur sonuçta bakkal dükkanı değil koca klüp yani.

Tüpçünün suçlarını ve yaptıklarını Nihat gibi hayatını burdan kazanan ve BJK'e zamanında yüksek miktarda bonservis kazandırmış bir adama yüklemek ve hatta Nihat üzerinden ucuz kahramanlık yapmak Fikret Orman'a yakışmıyor.
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Yabancı bi futbolcu olsa normal derdim de Nihat'a yakışmamış
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"kimse bunu yaptıgı için en ufak laf edemez. yapmasa başka bir duruma geçerdi ama hakkını kesinlikle almalı .
 
Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"Kac yil gecmis daha Nihat'in parasi falan ödenmemis..
 
Üst Alt