Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek"

Cevap: Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek"

Bu Fikret'den de bir b.k olmaz,mahalle karısı gibi sürekli laf sürekli laf.

nihat kahveci! paranı istiyorsan iste hakkındır emeğindir. fakat ne diye faizini istiyorsun?? hem de bjk'nin en zor olduğu günlerde... insan ana para için bile taksit yaptırır ya da erteler sevdiği için.. güya bjklisiniz..

Nihat burada gelip fırtına gibi futbol oynamadı 2 sene kaldı ilk sene 3 milyon götürdü zaten sonra da ayrıldı sanki emek vermiş te parasını gasp ediyorlar . He tabi suç her halükarda yönetimlerde düzgün kontrat yapmayı bilmiyorlar .

3 senedir parası ödenmeyen bir Nihat gerçeği var. Sabretmiş, almamış parasını. Hala daha verilmediğini görünce, işi davaya dökmüş. Ki emin olun bu davalar 1 dakikada çözülecek davalar değil, uzun sürer. Davayı kazanmış, parasını almaya hak kazanmış faiziyle. Faizi onaylamasamda bir gerçek var ki, 3 senelik faize koysa bu adamın alacağı katlanırdı. Şimdi, bu 3 senede sen adamla uzlaşmaya çalışmayıp, davayı kazandığında gel şöyle yapalım Nihatcım diye pişkinlik yaparsan, o da senin telefonlarına çıkmaz haklı olarak. Hiç kimse Nihat'a laf söylemesin, kim kimin parasını 3 sene bekler? Baba oğula yapmaz o iyiliği. Heleki 2.5 milyon euro gibi bir parayı 3 sene beklemişsin, 2 sene daha bekle deniyor. Kimse bana BJKnin çocuğu falan demesin, zamanında bonservis kazandırıp, o borcunun kat be kat fazlasını ödemişte gitmiş.

Asıl olay YDde bitiyor. Ağustos ayında 20 000 000 TL gibi bir miktarı YDye ödeyecek BJK. Kimse çıkıpta demiyor, BJK çocuğusun hibe et. 100 milyon TL lik borcun ilk taksidi, bu ağustosta ödenecek ve bir sene içinde tüm parasını alacak YD. Serdal Adalı filanda istiyor parasını. Madem Nihat'ın 3 senedir alamadığı 2.5 milyon eurosuna bu kadar laf ediyorsunuz, çıkıpta diyeceksiniz ki, BJKyi bu hale getiren adam, 100 milyon TLsinide BJK düzlüğe çıkınca alsın. Ama diyemiyorsan, Rüştü gibi, Nihat gibi adamları hem dilenci yerine koyup hemde parasını isteyince öyle laf etmeyeceksin. Eminim Nihat bin kez istemiştir parasını, 1000.de de vermeyince gemileri yakmıştır. Nihat benim en sevdiğim Türk futbolcusudur, kimse çıkıpta boş yere tırıvırı yapmasın. Yaptığında da son derece haklıdır. Haksız diyenler, bana 100 lira, fazla değil 100 lira borç versin, şuan çok ihtiyacım var, ben onlara üç sene sonra ödeyeyim. Hatta üçüncü seneden sonra taksitle ödeyeyim. Varsa gönlü zengin versin. Sözümü yeni çıkan bi gazeteyle noktalamak istemiyorum, ceza alırım.

Emekçinin hakkı teri kurumadan verilmelidir. Ben bunu bilirim.

Cuma aga nasilsin, nerelerdesin.

Sende baya erken kalkmissin bugun, hayirdir :)

Bu konuda eksik bilgileriniz mevcut okudugum kadariyla.Ozellikle zamanlamalar konusunda.Bu borc iliskisi bir "abi halledelim" durumu seklinde bakkal usulu ile kurulmus bir iliski degil.

Butun odemeler,dava acma haklari,faiz talep sureleri,icra konulari belirli tarihlere baglanmis konular.Yani o faizi belirleyip davayi actigi merciiye son iletme tarihi gelmis olabilir.Bu durumda bu kaydi actirmak zorunda.Yoksa yasal olarak yani hukuken bazi haklarindan sonsuza dek vazgecmek zorunda kalabilir.Ne zaman alacagi fiilen belli olmayan bir alacak icin bir faiz miktari belirleyerek kayda gecirmesi gerekmis olabilir.Kluplerde kimsenin parasi kalmaz ama klupler de kendilerini dava edenleri bir bosluk acik bulsalar asla affetmezler.Biraz bilirim bu isleri o yuzden kaale alin.

Cuma aga nasilsin, nerelerdesin.

Sende baya erken kalkmissin bugun, hayirdir :)

İyidir Salman/Barışcım sen nasılsın :) Eski şınav totemlerini özledim senin, Amrabat gelirse 40 şınav, Holiett gelirse 50 şınav, Melo ve Burak alınırsa dinlenmeden 90 şınav bekliyorum senden :)

nihat doğan değil mi bu nihat dediği:) şaka bir yana kahveci haklıdır bence.

Yıldırım Demirören denen beceriksizin yaptıkları malesef Fikret ORMAN a patladı. Serzenişinde haklı bence!!

Nihat KAHVECİ yi Nihat yapan BJK dir. BJK sayesinde Avrupa maçların oynamış ve İspanya ya açılıp orada da 30 - 40 milyon euro servet yapmıştır.

Ama devran dönmüş sen sakat ve bitikken mal bir başkan seni BJK ye alıp 2 yıl için 7 milyon euro gibi inanılmaz bir para vermiştir. 1 sene yarım 1 sene hiç oynamadan bu paranın 5 milyon nu almışsın. Ama kulübün cidden batma noktasında zaten BJK sayesinde alacağın 1,5 milyon un 20 katını kazanmışsın.!! Parayı taksite bölsen veya ben 1 sene oynamadım benim BJK ye hibem olsun desen ne kaybederdin?? BJK inş. bugünleri atlatır ama Nihat ın bu yaptığı ömürboyu unutulmaz. Para herşey değildir. ki zaten paraya ihtiyacı olan biri değilsin. 100 trilyon servetin var 2 trilyon az olsun ama namın olsun. 100 yıl sonra bile BJK li bi Nihat vardı. BJK dar durumda ikem şöyl yaptı denmesi vardı. DEmek ki Futbolcuların çoğunun dini imanı para yapacak bişi yok. Hayat bu...

Sadri senere cok konusuyor diyorduk demekki beterinde beteri varmis.

Nihata yaptigi cok büyük serefsizliktir.

Adam geldi bitirdiniz, sonra da kac yildir parasini ödemediniz, va kac yildir simdi oynamiyor ve siz hala onu atesin önüne atiyorsunuz, dese YD sunu bunu yapti, gidip Nihatin yanlisini herkese anlatiyorsun, Gücün yetmiyor mu Yildirim Demirörene ?

Üst Alt