Fikret Orman: "Şampiyonluk, Beşiktaş'ın önüne gelecek"


1522157231541.png

Fikret Orman, Beşiktaş'ın şampiyonluk yarışı ve Anderson Talisca ile Oğuzhan Özyakup'un transfer durumlarıyla ilgili konuştu.

Beşiktaş Başkanı Firket Orman, Vodafone Park'ta yapılan BJK TV' nin HD yayına geçişinin lansmanında önemli açıklamalar yaptı.

Orman, şampiyonlukla ilgili konuşurken Başakşehir maçı için özeleştiri çağrısı yaptı. Orman, Anderson Talisca ve Oğuzhan Özyakup'un transferleriyle ilgili de konuştu:

"Beşiktaş'ın bu kadrosunun şampiyon olması lazım, bundan sonra daha az puan kaybı yapacağız. Benden çıkmayan bazı ifadeler var, küçük takımlar ifadesini hiçbir rakibimiz için kullanmadım."

"Başakşehir maçında kaybetmemizden ziyade oynadığımız oyun, özeleştiri yapmamızı gerektirdi. Futbolda hiçbir zaman dün yoktur, başarıların da dünü yoktur, başarısızlıkların da. Her zaman ileri bakmak lazım. 8 maç var, bu süreçte şampiyonluk, Beşiktaş'ın önüne gelecek. Bundan eminim. Ancak önümüze geldiğinde Beşiktaş ne yapacak? Önemli olan bu. Ümraniye'ye gitmem çok önemli bir şey değil, sonuçta teknik adam değilim. Orada Şenol Güneş var, arkadaşlar var... Üst üste 3. şampiyonluğu hedefliyoruz."

"Şampiyon olmak istiyoruz. Daha çok puan toplamalıydık ama öyle oldu böyle oldu dememek lazım. İşimiz geçmişle değil, gelecekle alakalı. Beşinci senemizdeyiz. 109 senede yapılandan daha fazla yatırım yaptık. Tabii ki bu yatırımların şampiyonlukla taçlanması lazım, hedefimiz bu."

"Akaretler ve Fulya'daki çalışmalar, yatırım değildir, kat karşılığı yapılmışlardır. Biz her şeyi yatırım olarak yaptık."

"Şu anda gündem olmadığı için transfere yöneliyorsunuz, Beşiktaş'ın gündeminde o, bu, şu, Talisca değil. Bunlar, Beşiktaş'ın iç problemleri ve kamuoyuyla paylaşmak istemediğimiz şeyler. Talisca'da bir atağımız olabilir mi, olabilir. Zaten bunun sinyallerini verdik. Oğuzhan, önümüzdeki sezonun transferleri... Şu anda gündemimiz şampiyonluk ve lig. Taraftarımızı, takımımızın arkasında olmaya yönlendirelim."

Goal
 
hımmm : ) peki...bunu gecen sene hakemlerle şampiyon olan,bu sene rıza ve trabzon işbirliğiyle alenen şike yapan ve hakemler sayesinde şampiyonluk yarısında olan bjk baskanı bi andaval söylüyo.Allah sopası yiyeceksiniz.

hakem şikesiniin alasını yaptınız 2 sezondur.köpek herif.bedelini ödeyeceksiniz.
 
Adam ne olacağını çok iyi biliyor.
Izlediğimiz tiyatronun senaryosunu bizzat görmüş.
Tüpçü ve medya kargalari şampiyonlar ligine götürmek için elinden geleni yapacak.

Hakemler şimdiye kadar bizi ince ince doğruyordu ancak öyle bir an gelecek ve bizi göstere göstere dogruyacaklar ve bi bakacaksiniz elimiz boş 3.siradayiz ondan sonra boş boş açıklamalar yaparız artık.

________________________________

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!
 
Üst Alt