Fikret Orman: "TT Arena'da oynarız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "TT Arena'da oynarız"

Alıntı

-BEŞİKTAŞ KULÜBÜ HER YERDE OYNAR-

"TT Arena alternatif stadlarımızdan birtanesi. Beşiktaş Kulübü her yerde oynar. Bu stadlar ülkenin stadı. Bu ülkedeki stadlar bu ülkenin vergileri ile yapılmış stadlardır. Biz de bu ülkenin takımıyız. Projemiz tam olarak şekillendikten sonra bunun ile ilgili kararlar vereceğiz.

Fikret Orman

Cevap: Fikret Orman:TT arena'da oynariz.

Ciddiye almıyorum :) Boş konuşmuş.Yönetim izin vermediği takdirde Beşiktaş Arena'dan içeri giremez.

Doğru demiş burası Türkiye valla, bize sormadan verirlerse şaşırmam yani...

TT arena icin Suat Kilic Devrede

33027857279.jpg

İnönü Stadı'nı yıkarak yeniden inşa etmeyi planlayan Beşiktaş, bu süreçte maçlarını Galatasaray'ın stadı TT Arena'da oynamak istediğini deklare etmişti. Galatasaray yönetimi, siyah-beyazlılara konuyla ilgili net kararını iletmezken, Nihat Özdemir Şükrü Saracaoğlu'nu Beşiktaş'a açabileceklerini ifade etmişti. Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Beşiktaş'ın maçlarını Arena'da oynaması için Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'la görüşerek, "Bir büyük camianın diğer büyük bir camiaya kucak açması tarafımızdan da memnuniyetle karşılanır" dediği öğrenildi.

GERGİNLİKLER KALKAR

Aysal'la yaptığı görüşmede, kaybolmaya başlayan birlik ve beraberlik ortamının yeniden oluşturulması için kulüplere büyük işler düştüğünün altını çizen Bakan Kılıç'ın "Böyle bir olay gerçekleşirse camiaların arasındaki gerginlikleri ortadan kaldırır" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Sabah

Ünal Aysal'ın bu konuda çıkıp net birşey söylemesi gerekiyor artık.

YETER!

Babayı oynarlar yönetim böyle birşeye izin verdiği taktirde bir dakika oturamaz o koltukta

Cevap: Fikret Orman: "TT Arena'da Oynarız"

Ünal Aysal tamam olur oynayın der sonra yönetim kurulu toplanır olmaz der başkanda olmaz izin veremeyiz der ama iş işten geçmiş olur.

şaka bir yana;

Araya spor bakanı ve başbakan girer , bizimkilerde hayır diyemez.

oldu yavrum gel uefa kupasınıda verelim müzenize koyarsınız asla böyle birşey olmamalı gitsin yandaş feneriyle aynı stadda oyansınlar

Fatih Terim dogru demis : Turk futbolunu bitirdiniz!!

Sikecileri kollayanlarinda, bunlara yardakcilik yapanlarinda allah belasini versin. Fuboldan sogutuyorlar insan.

Tepki koymadikca tepemize cikacaklar. Cok gec kaliyoruz..

Aysal, bu haramzade hükümete boyun eğersen ,iki elimiz yakanda ..Gerekirse biz çıkarız ama o ezik Galatasaray düşmanı adilerle aynı stadı paylaşmayız ...

Üst Alt