Fikret Orman: "UEFA Kupası’nı kaldırabiliriz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "UEFA Kupası’nı kaldırabiliriz"

sicak-gelisme-yeni-baskan-fikret-orman-oldu-h1517480269-79942b.jpg

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ''Hayale değil gerçeğe odaklanmalıyız. UEFA Kupası’nı kaldırabiliriz.'' açıklamasında bulundu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, UEFA Avrupa Ligi'nde hedefi en tepeye koydu.

Fanatik'e konuşan Orman, ''Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi’ne olamayacağımız için üzgünüz. Şimdi önümüzde Avrupa Ligi var. Sezonu erken açacağız. İlk olarak elemeleri geçip ardından grup aşamalarına kalmalıyız. Sonrasında hedefimiz zirveye çıkmak” dedi.

Siyah beyazlı başkan sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı:

''Şampiyonlar Ligi, bizi aşan bir yapıya sahip. Devasa bütçeleri olan kulüpler var. Hayale değil gerçeğe odaklanmalıyız. UEFA Kupası’nı kaldırabiliriz. Kazanan takımlara bakıyorum, çoğundan eksiğimiz yok fazlamız var. Nereye gidersek gidelim taraftar hep arkamızda. Marka değerimiz dünya çapında. UEFA finali, Bakü’de olacak. Hedef noktamızda artık Bakü var. Azerbaycan’da kupa kaldırmak müthiş anlamlı olur. Bunu başarmak istiyoruz”

Beşiktaş'ın transfer gündemini değerlendiren Fikret Orman, ''Mali durumlar ortada. Maliyetleri aşağı çekeceğimizi söyledim. Yüzde 30-40 arasında küçülmeye gideceğiz. Ayrılıklar olacak ama mutlaka ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız. Hep söylüyorum. Transfer, dünyanın en kolay işi. At imzayı, kulübü borca sok! Böyle yapmıyoruz, bizim için öncelik kulübün menfaatleri'' şeklinde konuştu.

Goal

Bayern cokta buyuk bir takim degil..
Uefa kupasini kaldirabiliriz.

Tinerin etkisi gunun sartlarina gore tepki vermis.. ucup uefadan dunya kupasini alacaz da diyebilirdi

Arkadaşlar dalga geçip durmayın.
Rakiplerimizin kendilerine böyle yüksek hedefler koyması ve bu hedeflere yaklaşması bizede fayda sağlar.
Adam akıllı stratejiler izlemek zorunda kalırız.
Umarım bunlar yada fener uefa da en az yarı final oynar

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Şampiyonlar Ligi gibi imkansız değil en azından. Ama Uefa'da çeyrek final ve ötesini gören takımın ligde başarılı olması zorlaşır. Oraya asılacaksan burada şampiyonluğu bırakmaya razı geleceksin.

Üst Alt