Fikret Orman Vida'yı Sudan Ucuza Alacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman Vida'yı Sudan Ucuza Alacak

Beşiktaş stoper transferi için Dinamo Kiev'li Vida konusunda kulübüyle anlaşmaya çok yakın.

Yönetim Hırvat futbolcu için kulübü Dinamo Kiev'e 1,5 milyon euro ve Denys Boyko'yu teklif etti.

Boyko bir buçuk yıl önce Dnipro'da 3,3 milyon euro bedelle transfer edilmiş ancak yalnızca üç lig maçında Beşiktaş forması giyebilmişti.

Vida'nın kulübü Dinamo Kiev'in ekonomik anlamda dar boğazdan geçmesi, teklifin kabul edilme ihtimalini yükseltiyor.

Siyah - beyazlılar bu transferle hem Boyko'nun yıllık ücretinden kurtulmayı hem de savunma hattını güçlendirmenin hesaplarını yapıyor.

Lig TV

YouTube

larrybreakdown.gif~c200

Oguzhanla da Modric takas edilecekmis ama Realin verecegi para hakkinda anlasamamislar. Fiko uste 15'daha istiyormus ama Real 12,5 uzerine cikamayiz demis,gorusmeler sürüyor.(Yanliz o degilde vida boyko olayi dogru cikarsa fena g.t olurum,ulan dursun abv)

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dogru yav Boyko vardi bunlarda. O kadar para verdiler oynatmadilar, Fiko'yu yalayip yutan adamlar bunu görmez tabi.

Bjk alınca büyük transfer oluyor nasılsa. Adam 4 yıldır stopere harcadığı paraları kimse konuşmuyor ha bir şeyi iyi yapıyor adam iteleme de uzman aynı fener gibi diş bağlantılarla güzel para akıttı bjk ye.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arada hata her takım yapıyor.%70 transfer başarısı iyidir futbol dünyasında.

Ben katilmiyorum transfer de cok basarili olduklarina. Bence normal olani yapiyorlar, oyuncularin coguna ederlerini veriyorlar parayi savurmuyorlar sadece.

Bu da benim gözümde basari degil normaldir. Biz bunu yapamiyoruz diye bizim taraftarimiza basariliymis gibi geliyor. Normal olani yapiyor adam sadece.

Sen gidip Serdar'a Eren'e Tolga'ya falan bu kadar cuval cuval para harcarsan bu Fiko'nun transferleri "iyi" diye göze batar tabi. Sonucta kendi transferlerin ile kiyasliyorsun. Adam futbolun dogrularini yapmaya calisiyor buna hak veriyorum ama öyle aman aman zor transfer falan yaptiklari yok simdiye kadar da. Vida'yi alsin ben de tebrik ederim cünkü bu kalburüstü ve üst düzey bir adam sonucta.

Ama öyle Aboubakar'i kiraladi, Talisca'yi 2 sene kiraladi Cenki menki aldi diye sonunda kadar övecek degilim adami. Iyi durumda olan bir Galatasaray'in (dogru yöneticiler ile) da kolaylikla yapabilecegi hamleler bunlar.

Önce bir bakin bakayim bu Fiko borcu ne kadar cogaltmis döneminde. Bunu kimse konusmuyor nedense.

Ben katilmiyorum transfer de cok basarili olduklarina. Bence normal olani yapiyorlar, oyuncularin coguna ederlerini veriyorlar parayi savurmuyorlar sadece.

Bu da benim gözümde basari degil normaldir. Biz bunu yapamiyoruz diye bizim taraftarimiza basariliymis gibi geliyor. Normal olani yapiyor adam sadece.

Sen gidip Serdar'a Eren'e Tolga'ya falan bu kadar cuval cuval para harcarsan bu Fiko'nun transferleri "iyi" diye göze batar tabi. Sonucta kendi transferlerin ile kiyasliyorsun. Adam futbolun dogrularini yapmaya calisiyor buna hak veriyorum ama öyle aman aman zor transfer falan yaptiklari yok simdiye kadar da. Vida'yi alsin ben de tebrik ederim cünkü bu kalburüstü ve üst düzey bir adam sonucta.

Ama öyle Aboubakar'i kiraladi, Talisca'yi 2 sene kiraladi Cenki menki aldi diye sonunda kadar övecek degilim adami. Iyi durumda olan bir Galatasaray'in (dogru yöneticiler ile) da kolaylikla yapabilecegi hamleler bunlar.

Önce bir bakin bakayim bu Fiko borcu ne kadar cogaltmis döneminde. Bunu kimse konusmuyor nedense.

Genel olarak katılıyorum.

Aboubakar'ı da tekrar kiralayamıyorlar, bonservisiyle almak zorundalar şimdi.

Talisca'ya da 2 senelik kiralama ücreti olarak 4.5m veriyorlar, Benfica 4 milyona aldığı adamın parasını 2 senelik kirayla çıkarmış oldu. Seneye kirası bittiğinde Benfica tekrar kiralarsa bi 2-3 milyon daha alır bunlardan, sozlesmesinin son senesinde de bonservisiyle satar, Beşiktaş bonservisine para vermezse başkasına satar, böylece oynatmadığı bir adamdan alırken verdiği paranın 3-4 mislini kazanmış olur Benfica.

Başarı bence Benfica'nın yaptığı.

Beşiktaş normalini yapıyor ama Türkiye'deki diğerler büyüklere bakınca akıllı iş yapıyor tabi, olması gerek o çünkü.

Arada hata her takım yapıyor.%70 transfer başarısı iyidir futbol dünyasında.

Sanki futbol dünyasında hiç kazık yemeyen kulüpler var şaka gibi

Bjk son 2-3 sezon türkiye standartların üstünde yönetiliyor. 10 senede şampiyon olan takım 2 sezonda 2 kere şampiyon oldu, üstelik bunu rakiplerinin yarısı maaş verdiği bir takımla oldu
Burada Fikonun payı var, bunu görmek zor olmamalı bence.

Son düzenleme:

Yani bende öyle inanılmaz başarılı,çok zor işler yaptı demiyorum.Transferlerde az hata ile ve para harcamadan şamp oldular avrupada bile fena değillerdi.Türkiyede bu daha önce pek görülmedi.Aysal mesela başarılı oldu yada faruk süren ama baya para harcadılar,azizde aynı şekilde.Fiko gelir gideri denk tutarak iyi kadro kurdu.

Üst Alt