Fikret Orman: "Yabancı sınırı mümkün değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Yabancı sınırı mümkün değil"

bu seksomanyak ( saka degil ciddi ) herifin acıklamalarını gercekten ne amacla paylasılıyor anlamıyorum,bir galatasaraylı bir bjkliyi rakip olarak nasıl görüyor nasıl o kafaya ulasıyorsunuz anlamıyorum

Bütün transferlerini yabancı alan bir külübün başkanı olarak Dursun başkan uyan da yabancı sınırı karşıtı açıklama yap.

Aziz’den çok beklersiniz hocam. İnşallah mayıs ayında Türk futbolundan yok olup gittiğinde yerine gelecek olan Ali Koç beyefendi istenilen açıklamaları yapacak ve futbolumuza gerekli huzur ortamını getirecektir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ülkemizin nerelere geldigini görüne gercekten isimizin cok zor oldugunu düsünmeye basladim. Dogrulari kimseden korkmadan söyleyecek 1 adam bulunca helal olsun falan cekmeye basladik artik is oralara kadar geldi. Amiyane tabirle biri cikip "tasvip etmiyorum" dedigi zaman stad isimleri, sinav sistemleri vs. hersey 24 saat gecmeden degisiyor.

bu seksomanyak ( saka degil ciddi ) herifin acıklamalarını gercekten ne amacla paylasılıyor anlamıyorum,bir galatasaraylı bir bjkliyi rakip olarak nasıl görüyor nasıl o kafaya ulasıyorsunuz anlamıyorum
Sen ne olarak görüyorsun çevrendeki bjklileri
Konu bjkli değil konu şu nalet olası yabancı sınırı
Sadece ucu bize dokunan bir konu değil

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ülkemizin nerelere geldigini görüne gercekten isimizin cok zor oldugunu düsünmeye basladim. Dogrulari kimseden korkmadan söyleyecek 1 adam bulunca helal olsun falan cekmeye basladik artik is oralara kadar geldi. Amiyane tabirle biri cikip "tasvip etmiyorum" dedigi zaman stad isimleri, sinav sistemleri vs. hersey 24 saat gecmeden degisiyor.
Ülke olarak dibi görmeyi seviyoruz herseyde
Sanırım dip noktaya geldik

Sen ne olarak görüyorsun çevrendeki bjklileri
Konu bjkli değil konu şu nalet olası yabancı sınırı
Sadece ucu bize dokunan bir konu değil

bjk 100 yıl dahi gecse dünya tersine dönmezse bize rakip olamayacak bir takım Türkiyede tek rakibimiz var fener

ergen arkadaslar gecmisi pek bilmedigi icin cok ciddiye alıyorlar bunlar ama bizim zamanımız yada daha öncesi icin bjk rakip degildir

bunlar kadar ezik bir camia yok fiko denen seksomanyagın acıklamalarının her cümlesinde eziklik var biz en büyügüz biz suyuz buyuz diger takımları kücümseme

aziz bu fikonun yanında daha adam kalıyor enazından bunlar stadını bitirmek icin uzun adamdan 50 milyon dolar alıp ama biz stadı kendi paramızla yaptık diyen sümüklüler

bunlar gibi tonla sey var

fener taraftarıda camiasıda nettir ama bu kargalar tarihleri boyunca herzaman iki yüzlü olmuslardır hemde her konuda bilenler biliyor zaten

Fiko ivme kazanmadan önce böyle konuşamazdı
Tatlı geldi cl de oynamak 2 yıl üst üste şampiyon olmak
Bununda kalite olduğunu anladı

bjk 100 yıl dahi gecse dünya tersine dönmezse bize rakip olamayacak bir takım Türkiyede tek rakibimiz var fener

ergen arkadaslar gecmisi pek bilmedigi icin cok ciddiye alıyorlar bunlar ama bizim zamanımız yada daha öncesi icin bjk rakip degildir

bunlar kadar ezik bir camia yok fiko denen seksomanyagın acıklamalarının her cümlesinde eziklik var biz en büyügüz biz suyuz buyuz diger takımları kücümseme

aziz bu fikonun yanında daha adam kalıyor enazından bunlar stadını bitirmek icin uzun adamdan 50 milyon dolar alıp ama biz stadı kendi paramızla yaptık diyen sümüklüler

bunlar gibi tonla sey var

fener taraftarıda camiasıda nettir ama bu kargalar tarihleri boyunca herzaman iki yüzlü olmuslardır hemde her konuda bilenler biliyor zaten

Rakip olmaktan kasıt başarı anlamında diyorsan 30 sene önce adamlarla şampiyonluk sayımız aynıydı.

Üst Alt