"Fikret Orman yüzünden iflas ettik" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Fikret Orman yüzünden iflas ettik"

muhtemelen önden 12 milyonu alınca bjk lehine bir sürü madde ile dolu gelecekte aleyhlerine kullanılabilecek sözleşme imzaladılar ve bjk de bunu istediği gibi kullandı ,önden zaten 12 milyon verdik bizim paramızla yaptılar diye.

ticaret bu, açık kapı bırakmayacaksın karşında böyle adamlar varsa

herzaman diyorum seksomanyak fiko yatıp kalkıp şenola dua etsin şenol su takımı 2 yıldır sampiyon yapamasa asıl hapı ozaman yutmustu

kulübü aldıgı borctan dahada yüksek bir borcla bırakacak ama bu kafası güzel tinerciler efsane baskan diyorlar ergenler
senol ne alaka
yatip kalkip dursuna dua etsin
en basindan adam gibi kadro kursaydi ortada bjknin hicbir basarisi olmazdi

Samsung Galaxy S8+ / Tapatalk (^_^)

Buradaki kritik konu bu adam su an bu konuyla ilgili klup ile davalik mi degil mi ?

aciklamalarinda buna deginmemesi art niyetli

cunku eger mahkemelikse bu aciklamalarin anlami ne ? Zaten mahkeme surecinde kimse sonucu beklemeden odeme filan yapmaz , neden yapsin ? Argumanlarinda hakliysa zaten alacagini fazlasiyla alir

mahkemelik degil ise , 2 seneden fazla zaman gectigini soyledigi is icin hala mahkemeye gitmemis olmasi kendi aciklari oldugunu gosterir , tek tarafli aciklamalar ustelik son derece celiskili aciklamalar

hele kendimi vururum , isci magduriyeti gibi klise kenar susleri hic inandirici degil
Mahkeme sürerken parayı ödeyen çok oluyor
Konustugun argümanlar boş
Para ödememek genelde zamana yayma çabasıdır vakit kazanma
Yarın mahkeme süreci devam ederken parayı öder
Davayı geri çekmesini ister bu işler böyledir
Ha bjk parayı ödedim diyorsa ayrı konu
Lakin parayı ödemiş olsa üstüne keyfi ceza kesemez boşluklardan yararlanıp
Bu işler genelde insani yaptığı işe pişman edip
Ne vereceksen verde kurtulayım olayıdır

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlari aciklamasinda bir sorun yok belli ki fiko'nun aciklamalari zoruna gitmis ve basin yoluyla insanlarin gercekleri ögrenmesini istemis

Burda önemli olan dava acmis mi acmamis mi

Ben soyledim ,boyle hacimli isler hatir gonul ile yapilmaz. Karsinda bjk var , cati imalati yapti isen bunun yevmiyesinden malzemesine fiyatlari da , son odeme tarihleri de bellidir , bu da 2 sene degildir

2 sene icinde davalar dahi biter , ya da bitmeye yaklasir . Tesbiti zor seyler de degil . Kagit uzerinde hersey , itiraz konusu seyler de bilir kisi incelemesi ile 1-2 gunde halledilir.

Ayrica sen sozlesmeyi duzgun yapti isen alacaginin uzerine gecikme oraninda tazminat da alirsin. Bu kadar aciklama yapiyorsun ,aciklamanin bir satirinda dava edip etmedigi belirtilmemis , boyle sacma is mi olur

Her bjk konusunda aynı adamı görüyorum ve çok irite edici. Bu kadar tesadüf fazla.

Neyse, olayın ayrıntısını bilemeyiz. Mahkemeler çözsün. Fiko'dan da beklerim böyle hareketler. Zaten bjk fakir camia.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üst Alt