fikret orman - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fikret orman

fikret orman: "pepe'nin alacağı 103 bin euro. sürekli bunları konuşuyorsunuz. başka kulüplerde milyon euro alacaklar var. onları hiç konuşmuyorsunuz."

"vagner love, fifa'ya gidecekse uçaklar var. fifa’nın merkezi isviçre’de."

"hocamızdan mutluyuz. hocamızla ayrı gayrı konumuz yok. tek odak noktamız ligde layık olduğumuz yerde değiliz. sahadaki beşiktaş'ı konuşmamız lazım."

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Paralar nerede diye sorasim geliyor ne zaman Fikret Orman ismini duysam. Beşiktaş taraftarı kendi başkanlarına ne güzel zarar verdi :)

Fikret Orman: “2012’de göreve geldik ve kimsenin kapısını çalmadan, rakiplerimiz gibi bileklik satmadan buralara geldik. Hiçbir zengin Beşiktaşlı’ya gidip kapı çalmadık.”

Fikret Orman: “Bana sahip çıkmak zorundasınız yoksa bu seçimde aday olmayabilirim. Taahhütüm yok.”

Beşiktaş'ın borcu açıklandı; 2 milyar 314 milyon 695 bin 709 lira

Fikret Orman: "Rakiplerimizden bir tanesi iki mülk sattı. Diğeri, yeni başkanları geldi, yeni bir çalışma yaptı ve okuduğum kadarıyla onların da 600 milyon dolara yakın borçları var. Ben, Beşiktaş'ta kimseye malını satalım demedim. İki büyük yaratılıyor demişlerdi, ne oldu?"

Fikret Orman: "O zaman da söyledim; Türkiye'nin en büyük, en kuvvetli camiası Beşiktaş'tır"

Fikret Orman: "Beşiktaş olarak kimsenin kapısına gitmedik, bir kişiden para dilenmedik. Bir kez bile kampanya yapmadık, bir kez bile malımızı satmadık"

Fikret Orman: "Kamuoyu anketi yaptırdım. Taraftarın yüzde 92'si başkandan memnun"

Üst Alt