Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi

Arkadaslar,

Bir kizi etkilemem lazim da, böyle antin kuntin seyleri seviyor :) Dün gece bir video yaptim can sikintisindan, gerci telefon oldugu icin ses kalitesi filan cok iyi degil. Fikirlerinizi ögrenmek istiyorum. Kötü olduysa silecegim cünkü. Kiza rezil olmayalim :) Rahatsiz ettigim icin kusura bakmayin. Tabiki biraz hit alayim da havam olsun diye düsünmüyor degilim :D

Tesekkürler

Dadash - Severek Ayrilanlar ( Ciplak Ses ) - YouTube

Cevap: Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi

:asd:

Onur harika olmuş yahu. Sesin hiç detone olmamış. Çok temiz söylemişsin. Yakışır.

Kızı etkilemeye gelince pek bir fikrim yok ama severler böyle antin kuntin şeyleri. Müzikten de anlıyorsa eğer şansın var, çünkü iyi söylemişsin harbiden;)

Cevap: Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi

:asd:

Onur harika olmuş yahu. Sesin hiç detone olmamış. Çok temiz söylemişsin. Yakışır.

Kızı etkilemeye gelince pek bir fikrim yok ama severler böyle antin kuntin şeyleri. Müzikten de anlıyorsa eğer şansın var, çünkü iyi söylemişsin harbiden;)

Tesekkürler Riza :) Böyle birsey yaptigim icin utaniyorum aslinda :D Ama Türk erkegi kiz icin ne yapmaz ki? :D

Üst Alt