Fikstür Hakkında Söyleşi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikstür Hakkında Söyleşi

Arkadaşlar Ligin 7.haftasından sonra 2.Milli Takım arası var o araya kadar olan fikir-tahminlerinizi öğrenmek istiyorum.
Başakşehir,Beşiktaş ve Fenerbahçenin Fikstürü hakkında ne düşünüyorsunuz.
Beşiktaş ve Başakşehir 13-27 Ekimde Avrupa maçlarına çıkacak.

ynPa62F.png

Beşiktaşlı futbolcuların 11'i de Milli takımlarında oynar Umarım.
Milli Maç
Milli Maç
Karabük(D)
Porto (D)
Konyaspor
Fenerbahçe(D)
Leipzig
Trabzonspor

Son düzenleme:
Fenere Alanya disinda saplarlar gibi duruyor.
Basaksehirin fena degil.
Besiktas bu oyun ile devam ederse Karabük zorlar.

Şu anda 2. milli takım arasının şokundayım bilmiyorum o yüzden.

Milli takım arası denilen iğrenç olay kesinlikle kaldırılmalı bu kadar boş ve gereksiz bir olay yok.

Fenerbahçe için konuşursak :
Başakşehir maçı diğer maçlara benzemese bu tarz maçlardan fener puan alsada bu yıl geçen yılların aksine şikeninde şansında yetmeyeceği bir fenerbahçe karşımızda,sihirli değnek değmeye bile çalışsa (transferler) o zamana kadar toparlama imkanları olduğunu düşünmüyorum ki akıllı transferler yapacaklarınıda sanmıyorum,inşallahda öyle olacak.
Alanyaspor deplasmanı ise benim özetlerde gördüğüm Alanyanın iyi oynadığı fakat şanssızlıklarını bir türlü üzerinden atamadıkları bu deplasmanda onlar için kolay geçmeyecek,öyle umuyorum.
Beşiktaş maçını şans-şike bile yetmez dedim ama derbi havasından dolayı ve rakiplerinin tinerci-panik bir ekip olduğu için fenerbahçenin kazanacağını düşünüyorum.
Akhisar maçına çok olduğu için tahminde bulunamıyorum ama her maç gol atan etkili takımlardan biri şu ana dek Akhisar Belediyespor.

Beşiktaş:
Karabük takımını da izlediğim söylenemez ama beşiktaş 2 sezonun gerisinde olduğu için umutlansamda bu tarz maçlarda puan kaybedeceklerini düşünmüyorum.
Konyaspor karşısında evinde oynamaları avantaj ama işleri bence zor olacak.
Fenerbahçe maçında puan kaybetmeleri muhtemel.
Evinde trabzonspora karşı oynayacaklar burdada puan kaybedebilirler.

Başakşehir:
As kadrosundan sakatlık vs zayiat vermezse etkili bi takım.
Fenerbahçe maçından puan alacaklar diye umuyorum.
Evinde(!) trabzonsporla yapacak puan alma ihtimali yüksek başakşehirin.
Gençler deplasmanına gidecekler , gençler düşebilir yenerler .
Göztepede puan kaybetme ihtimalleri yüksek.

Beşiktaş ve Başakşehir 13-27 Ekimde Avrupa maçlarına çıkacak.
Başakşehirin ciğerinin dayanmaması muhtemel.

Fener'in fikstürü aşırı zor
Bjk'de Karabük ve Fener'e puan kaybeder gibi
Başakşehir diğer 3 maçını kayıpsız geçer Fener'den en kötü bir beraberlik çıkarır

Besiktasin karabuk konya arasi porto deplasmani var diger maclarin arasinda da cl var sanirim , duduklerler her sekilde

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Besiktasin cokusunu izleme ihtimalimiz yuksek.
Fenerin fiksturu kolay gibi duruyor ama bu reziller bu haliyle bu maclardan sonra bile ligte havluyu atabilirler.
Basaksehir 4`te 4 yapabilir.

Uğurcum ligi düşündüğüm zaman diyorum ki acaba bunlara PSG vs çıkmadığı iyi mi oldu ? 60 'dan sonra farka koşan-kopan bir maçta ki mental ve fiziki yorgunluk az olabilirdi.
Leipzig-Porto maçına canla başla asılacaklar.
Negredo-Lens katkı sağlamazsa net olarak sıçtılar.

Konyaspor -> Dikkat Çekici,hoplatıcı ekip görüntüsü
Fenerbahçe(D) -> Kadıköy maçı,tinercilerin küçük takım olma hüviyeti
Leipzig -> Yorucu maç
Trabzonspor -> Paramparça hayvani faul yapan Ersun Yanal takımı.

Burdan sağ çıkarlarsa diyecek bir şey yok .

Uğurcum ligi düşündüğüm zaman diyorum ki acaba bunlara PSG vs çıkmadığı iyi mi oldu ? 60 'dan sonra farka koşan-kopan bir maçta ki mental ve fiziki yorgunluk az olabilirdi.
Leipzig-Porto maçına canla başla asılacaklar.
Negredo-Lens katkı sağlamazsa net olarak sıçtılar.

Konyaspor -> Dikkat Çekici,hoplatıcı ekip görüntüsü
Fenerbahçe(D) -> Kadıköy maçı,tinercilerin küçük takım olma hüviyeti
Leipzig -> Yorucu maç
Trabzonspor -> Paramparça hayvani faul yapan Ersun Yanal takımı.

Burdan sağ çıkarlarsa diyecek bir şey yok .

Evet daha yorucu olabilir ama 1 tane güçlü takım gelip şunlara fark atsa iyi olurdu yaw.

Geçen sene beşiktaş herkesin kazanmasını beklediği maçların hemen hepsini kazandı.puan kaybı beklenen maclardan ise sadece osmanli,gs ve trabzon deplasmanlarında kazandılar.iceride bize,fenere ve basaksehir'e takıldılar.deplasmanda antalya,karabük,konya,fb ve basaksehir deplasmanlarini kazanamadilar.yani bizim yapmamız gereken kesinlikle ekstra puan kaybı yaşamamak.Bu yüzden içeride başak,fener ve bjk dışındaki 14 maçın hepsini kazanmali ve 42 puanı cebe koymalıyız.ustune geri kalan 20 maçtan alacağımız 11_12 galibiyet bizi kesin şampiyon yapacaktır.

Geçen sene beşiktaş herkesin kazanmasını beklediği maçların hemen hepsini kazandı.puan kaybı beklenen maclardan ise sadece osmanli,gs ve trabzon deplasmanlarında kazandılar.iceride bize,fenere ve basaksehir'e takıldılar.deplasmanda antalya,karabük,konya,fb ve basaksehir deplasmanlarini kazanamadilar.yani bizim yapmamız gereken kesinlikle ekstra puan kaybı yaşamamak.Bu yüzden içeride başak,fener ve bjk dışındaki 14 maçın hepsini kazanmali ve 42 puanı cebe koymalıyız.ustune geri kalan 20 maçtan alacağımız 11_12 galibiyet bizi kesin şampiyon yapacaktır.
eger bu hava devam eder, tribünler dolmaya devam ederse icerde basak, fb ve bjk maclarida rahatlikla alinir.

Bizim 10. hafta sonrasında çok ciddi deplasman sıkıntımız olabilir.Peş peşe çok sıkıntılı deplasmanlar oynayacağız.Trabzonla başlayıp Fenerle biten 8-9 maçlık deplasman serisi bizim bu seneki kaderimizi belirler zaten.Malatya-Kayseri-Sivas-Karabük gibi takımlarla tam kışın ortasında deplasmanda oynayacağız.Geri kalan deplasmanlar da zaten derbiler

Üst Alt