Fildişi'nin Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fildişi'nin Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu

Kaleciler: Boubacar Barry (SC Lokeren), Sayouba Mande (IF Stabaek), Sylvain Gbohouo (Sewe San Pedro), Ali Badra Sangare (ASEC Mimosas/Elfenbeinküste)

Defans: Kolo Toure (FC Liverpool), Arthur Boka (VfB Stuttgart), Jean-Daniel Akpa Akpro (FC Toulouse), Serge Aurier (FC Toulouse), Ousmane Viera Diarrassouba (Rizespor), Didier Zokora (Trabzonspor), Siaka Tiene (Montpellier HSC), Constant Djakpa (Eintracht Frankfurt), Brice Dja Djedje (Olympique Marseille), Benjamin Angoua Brou (FC Valenciennes), Bamba Souleymane (Trabzonspor)

Orta saha: Ismael Diomande (AS Saint-Etienne), Max Gradel (AS Saint-Etienne), Yaya Toure (Manchester City), Jean-Jacques Gosso Gosso (Genclerbirligi), Romaric N'Dri Koffi (SEC Bastia), Ismael Cheick Tiote (Newcastle United),Geoffroy Serey Die (FC Basel), Jean-Michael Seri (Pacos de Ferreira), Anderson Bobley (FC Malaga)

Forvet: Didier Drogba (Galatasaray Istanbul), Didier Ya Konan (Hannover 96), Gervinho (AS Rom), Salomon Kalou (OSC Lille), Wilfried Bony (FC Swansea), Giovanni Sio (FC Basel), Mathis Bolly (Fortuna Düsseldorf), Seydou Doumbia (ZSKA Moskau), Lacina Traore (FC Everton)

10 kisi daha kesilecek; Drogba var, Eboue yok

Forvetleri dışında kötü kadro. Ben başarısız oalcaklarını düşünüyorum.

Eboue keşke olsaydı da bir iki asist filan yapıp göze girse ve gönderseydik.

bizim gibi bir jenerasyonun ekmeğini yediler ama artık sona geldiler.serge aurier keşke bize gelse ahh umut işte!

Eboue simdi Mancini yi dovebilir :DD

Bu arada Serge Aurier onun yerine cagrildi ve Arsenal alacakmis diyorlar, iyi bir sagbek.

2006 ve 2010 yıllarında müthiş kadroları vardı ama ölüm grubuna düşmüşlerdi. İlk kez dişlerine göre grup ve bu jenerasyonun son kupası en azından gruptan ilk kez çıkarlar. Ayrıca çok dengesiz bir takım Forvet hattı müthiş ama Toure ve Aurier dışında rezalet kadro bakalım ne yapcaklar

Forvetler arasında kavga çıkar o nasıl rotasyon öyle. Ben olsam Drogba'yı çağırmazdım.

Gervinho-Doumbia-Gervinho-Yaya Toure-Serge Aurier-Tiote dikkat çeken isimler kadro da.

DEFANS ALLAHA EMANET

-----Gosso-Tiote

---------Yaya

Kalou-Bony-Gervinho

Eger Allah dostu kardeslerimizseler pek fena sayilmaz.

Üst Alt