Filipe Luis Gerçekleri


Filipe Luis Gerçekleri

1605f46e1499d4536a5f95b7f701edfb.jpg


Menajer Ahmet Bulut’un, “Filipe Luis Atletico Madrid’den ayrılmak istiyor” açıklamasına, Brezilyalı sol bek “Hepimiz bunun doğru olmadığını biliyoruz” cevabını verdi, ancak işin aslı farklı. Prensip anlaşmasına varılan Sambacı’nın bonservisi için pazarlıklar sürüyor.Galatasaray ile Filipe Luis arasındaki flörtte flaş gelişme… İspanyol kulüpleriyle yakın temas halinde bulunan ve Arda Turan’ın da menacerliğini yapan Ahmet Bulut, önceki akşam katıldığı bir televizyon programında, “Filipe Luis Atletico Madrid’den ayrılmak istiyor” açıklamasını yaptı.

32 yaşındaki sol bek, çok geçmeden bu açıklamaya sosyal medya hesabından cevap vererek, “Hepimiz bunun doğru olmadığını biliyoruz” ifadesini kullandı. Luis’in bu sözlerine karşın, işin perde arkasında yaşananlar çok farklı. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, bir süre önce Brezilyalı futbolcuyla prensip anlaşmasına vardı ve bonservisi için Atletico Madrid’le pazarlık halinde.

Filipe temkinli davranıyor

Kadroda yenilenmeye gitmeyi planlayan İspanyol kulübü de bu transfere sıcak bakıyor. Madrid temsilcisi, bu bölgeye genç ve potansiyeli olan bir isim takviye ederek geleceğe yatırım yapmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda gelen tüm teklifleri değerlendirmeye alan Atletico, 4.5 milyon Euro gibi bir talepte bulunurken, Galatasaray’ın son teklifi 2.5 milyon Euro civarında. Tarafların önümüzdeki günlerde anlaşmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak Filipe Luis, kulüp ve taraftarla herhangi bir sorun yaşanmaması adına temkinli davranmaya çalışıyor.

(Fanatik)
 
Son düzenleme:
Üst Alt