Filipe Luis ile Anlaşma Sağlandı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Filipe Luis ile Anlaşma Sağlandı İddiası!

Galatasaray, Filipe Luis ile anlaşma sağladı. Kulübü Atletico Madrid ile de 4,5 M €'ya anlaşıldı. Asamoah olmazsa, Filipe Luis Ocak ayında Galatasaray'da! (BIP Spor)

bipsporun haberini okumadim ama Umut Özçelik e göre 3 yillik, maas 3 milyon

DQdj7PRU8AAOTks

DQdj7PSVAAA65D7

DQdj7PSUIAAXqZX

DQdj7PRVwAA_u9g

Olsa mükemmel olurdu, tam bu ligin oyuncusu ama Atletico devre arası bir anda iyi bir sol bek alıp banko 11 oyuncusunu satar mı? Çok büyük soru işareti, ben düşük ihtimal veriyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Marianoda Sevillanın as oyuncusuydu İspanyol takımları geleceği düşünme konusunda ilk sırayı alırlar eski performansında olmadığı düşünüyorlarsa gayette yollayabilirler diye düşünüyorum.

Hem Felipe, hem Asamoah alınsın.

_Mariano____X___X____F.Luis
____________Fernando
_________Badou__Asamoah
Feghouli_____Gomis______???

Marianoda Sevillanın as oyuncusuydu İspanyol takımları geleceği düşünme konusunda ilk sırayı alırlar eski performansında olmadığı düşünüyorlarsa gayette yollayabilirler diye düşünüyorum.
Mariano piyangodan çıktı. Gayet de iyi oldu. Ama Atletico'da kalır Filipe Luis diye düşünüyorum Can kardeşim. Yerine koyabilecekleri bir adam varsa o başka mevzudur.

Mariano piyangodan çıktı. Gayet de iyi oldu. Ama Atletico'da kalır Filipe Luis diye düşünüyorum Can kardeşim. Yerine koyabilecekleri bir adam varsa o başka mevzudur.

Açıkçası bir bilgi dahilinde yazmadım,sadece oraya adam koyacaklarsa yollamamaları için bir sebep yok diye düşünüyorum,Marianoda Sevilla Corchiayı aldığı için bize geldi Luis Marianodan da iyisi bence bilmiyorum yani harika transfer olurda olmama ihtimalini öngörmeliyiz.

Simdi kafamda bazi soru isaretleri var.

Farz edelim ki Asamoah ocakta olmadi, ki olmayacak gibi duruyor zaten, Asamoah rotasyonda bile olsa oynuyor orda, daha gecen hafta Napoli macinda oynadi ustelik iyi de oynadi. Juventus adami yollayip yerine adam almak zorunda kalacak, sezon sonu Spinazzola geri donecegine gore ocakta oyuncu da almazlar, yani ben Asamoah transferinin ocakta gerceklesecegini zannetmiyorum.

Filipe Luis konusuna gelince, ust duzey bir sol bek ama bu adam atletico'da banko ilk 11de oynuyor, bize niye gelsin? Hadi gelmek istiyor diyelim, 32 yasinda olan bir oyuncuya 4.5m bonservis odeyip 2.5 yillik sozlesme imzalamak ne kadar dogru?

Takimda zaten oyuncularin cogu 27+, ileriye donuk dusunursek daha genc oyunculara yonelmemiz lazim.

Üst Alt