Final | Arjantin (2) 0-0 (4) Şili | M.S | 27 Haziran | Şampiyon ŞİLİ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final | Arjantin (2) 0-0 (4) Şili | M.S | 27 Haziran | Şampiyon ŞİLİ!

Messi : Hep Arjantin'in şampiyon olması için çok çalıştım, başaramadım. Anladım ki, benim dışında.

*

Adam haklı beyler, adamdan tek başına her şeyi kazanmasını istiyorlar, 70'ler - 80'ler biteli çok oldu. Arjantin başarısız, Messi başarısız oluyor, sanki tek başına oynuyor.

c0c2df8beddbd8431c9f19483b98e95b.jpg

Bu resimdeki anlar hep final anları...ve bu anlarda hepte Higuain var...KAZMA oğlu KAZMA Higuain yüzünden Milli takımda kupasız kaldı Leo....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Öyle bir topluluk olduk ki tek başına harikalar yaratan bir oyuncunun kupayı alamaması rezillik addediliyor ve buna seviniliyor. Bunu bir de bizimle hiç alakası olmayan birine yapıyoruz. Birbirimize neler yapmayız. Az ileri gideni yakalamak yerine tökezlediğinde dalga geç ya da tut paçasından geri çek.

Öyle bir topluluk olduk ki tek başına harikalar yaratan bir oyuncunun kupayı alamaması rezillik addediliyor ve buna seviniliyor. Bunu bir de bizimle hiç alakası olmayan birine yapıyoruz. Birbirimize neler yapmayız. Az ileri gideni yakalamak yerine tökezlediğinde dalga geç ya da tut paçasından geri çek.
Aynen öyle.

Kimse kusura bakmasın bu genel türk zihniyetidir ne yazık ki. Biz de çalışıp iyi yerlere ulaşalım diyeceklerine, onları da yanımıza çekelim kafasındalar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt