Final | Hollanda 0-1 İspanya | 11 Temmuz | Şampiyon İspanya - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final | Hollanda 0-1 İspanya | 11 Temmuz | Şampiyon İspanya

Cevap: Final | Hollanda 0-0 İspanya | 11 Temmuz | Uzatmalar | TRT 1

Böyle bir hakem ile hollanda bundan iyisini yapamazdı.

Bütün takdir haklarını ispanyadan yana kullandı hakem,ineasta ve xaviye maç boyunca sarı kart göstermemek için elinden geleni yaptı.

Yinede ispanyayı tebrik etmek lazım.

Bu şampiyonlukla yunanistanın avrupa şampiyonu olması arasında hiç bir fark göremiyorum.

Şşşşşşşşşaaaaaaaaaammmmmmmmmmmpppiiiiyyyooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Reisssssslllllllllerrrr giiiibbbbbiiii şşşşampiyooooooonnnnnn

Cevap: Final | Hollanda 0-1 İspanya | 11 Temmuz | Şampiyon İspanya

Futbol kültürü benzeyen (total futbol) iki ülkenin maçında İspanya galip geldi, zaten içimden geçen de İspanya'ydı :)

Sampiyon ulan :D sevindim ispanyollar icin guzel oyunu kupayla kutladilar :)

Bu arada belirtmekte yarar var Ispanyanin tum golleri Barcelonali oyunculardan geldi seviyorum ulan sizi :D

Yeryüzünde, futbolculuğuna en saygı duyduğum adam; Xavi'dir.Yan yana gelsek ceketimi iliklerim o derece.

Arkadaşlar bu Xavi'nin ayağından top falan alınması imkansız. Adam yapıştırıyor topu ayağına ya rakip oyuncuya kolay kolay vermiyor topu. Nasıl bir top saklama yeteneği varsa adamda :D

34923_109546789096591_100001238106825_68134_1782440_n.jpg

[video=youtube;z0KCrOeSrMU]https://www.youtube.com/watch?v=z0KCrOeSrMU[/video]

:heart:

Hollanda'nın kazanmasını çok istiyordum. Finale kadar gelip son dakikalarda kaybedince böğrüme on öküz oturdu gibi oldu:eek:

Maçın genelinde İspanya daha üstündü ve hakeden taraftı. Hakem çok kötü bir maç yönetti. İlk akla gelen hataları De Jong'u atmaması. Tabii golden önceki pozisyonda Hollanda'nın kornerini vermemesinide unutmamak lazım.

Final maçındaki pozisyonlara bakarsak kupayı Hollanda hakediyordu ama kadro kalitesi ve oynadıkları futbolla hakeden İspanya'ydı.İspanya gibi bir ülkenin Dünya Kupası'nda en büyük başarısının dördüncülük olması da ilginç bir durumdu zaten.Tebrikler İspanya.

Almanya Hollanda final olsaydı Hollanda alsaydı şimdi hayat cok farklıydı.

Üst Alt