GSC Haber - Finansal Tablolara İlişkin Genel Açıklama: 9 Ayda 240 Milyon TL Zarar Var! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Finansal Tablolara İlişkin Genel Açıklama: 9 Ayda 240 Milyon TL Zarar Var!

vbakLz.png

69Dg67.png

7qB9yP.png

brvqL0.png

j8q0yj.png

KAP

genel yönetim giderlerine bak 1 sene boyunca haftada 1 parti yapsan bu kadar harcanmaz. İçerdeki hainlerde çok...

bu hain florya ve rivayı peşkeş çekti o gelen parayı da bi güzel çöpe attı yaptığı rekor zararla birlikte. yani şimdi ünal aysal batırmış oldu değil mi kulübü

Allah bilir bu borclari da ünal aysalin üstüne atar. kendi sahsi borclarini galatasaray üzeri sifirladi bu hirsizlar . önceden yazdigim gibi bu yönetimin devri bitince sahsi mal varliklari denetlenmeli

Tabi Can bir de şey diyorlardı saha içi başarısız ama ekonomiyi düzeltiyor. Ya bana bir anlatsınlar takım sahada maç kazanamadıkça nasıl ekonomiyi düzeltiyor yani nereden geliyor paralar?

Iste orasini düsünemezler. Burasi bir sirket veya bir otel degil, burasi bir spor kulübü. Spor kulübü basarili olmadan para kazanamaz bu kadar basittir.

Atletico da borc icinde yüzüyordu adamlar gitti kücüldü mü? Tam aksine basari üzerine basari yakaladilar dogru planlama ile böylece hem borclarini ödediler/ödüyorlar ve hem de basarili oldular.

Bunu anlamiyor insanlar, basarili olmadan bizim borc ödeme gibi bir imkanimiz YOK.

Bu sartlar ile biz avrupaya nasil gidecegiz ? Kesin bir ceza daha yoldadir diyorum kac haftadan beri, görün sezon sonu bir yil daha men yeriz FFP yüzünden

Bu sartlar ile biz avrupaya nasil gidecegiz ? Kesin bir ceza daha yoldadir diyorum kac haftadan beri, görün sezon sonu bir yil daha men yeriz FFP yüzünden
Dursun Özbek; "UEFA ile görüşmeler olumlu geçti, Galatasaray 3-4 yıl daha rahat, UEFA'dan ceza almamız söz konusu değil. Taraftarımız da rahat olsun, bu kadroya gerekli takviyeleri yapmaya da devam edeceğiz" (07.04.2017)

Üst Alt