Fiorentina Kaptanı Astori Hayatını Kaybetti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fiorentina Kaptanı Astori Hayatını Kaybetti

Ohaaa gelseydi şu an hala bizde oynuyor olabilirdi

Şok bir olay

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rest in peace, Astori. Bi ara ciddi ciddi ilgileniyorduk adamla. Seria A iconuydu resmen, yazik olmus.
Italyada secimde var bugun, diger maclarda var acaba adama guzel birsey yapacaklarmi.

Son düzenleme:
hep transfer gündemimize gelen adamlar ölüyor maalesef önce tiote şimdide astori
1f641.png
:(
1f641.png
:(

Allah rahmet eylesin. O kadar testten geçen adamlar kalp krizi geçirebiliyorsa hayat gerçekten pamuk ipliğine bağlı demek ki.

venus 29 derece
mars 29 derece

astorinin.

ya gunes uranus karsıtlıgı (motorlu araçlar ile kaza anlamını tasır)ya da bu tarz dereceler korkutuyo beni.bence duygusal bi olay tetikledi kalbini.

Allah rahmet eylesin. O kadar testten geçen adamlar kalp krizi geçirebiliyorsa hayat gerçekten pamuk ipliğine bağlı demek ki.

Tanıdık bir kardiyoloğa tam da bunu sormuştum renkdaş sporcular defalarca testlerden geçiyor o kadar kontrol yapılıyor ama sahada ölen adam var bu nasıl oluyor demiştim...Hastaneye gidersin test yaptırırsın herşey süper hiçbir sıkıntın yok derler 5 dakika sonra hastane çıkışında kalp krizi geçirebilirsin demişti...

Huzur içinde yatsın. Çok yazık oldu, insanın morali bozuluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şok oldum çok üzüldüm.Yıllardır bize istiyordum kendisini hayat ne garip.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt