Fiorentina, Nagatomo ile İlgileniyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fiorentina, Nagatomo ile İlgileniyor

Nagatomo geçen sene ciğeri söndü sonra toparlaması kolay olmadı
Savunması hiç bir zaman kötü değil türkiye ligi için fersah fersah yeterli bir bek
Türkiyede daha iyi sol bek varmı oda tartışılır Zaten cl bir halt yapamayıp eleneceğimiz için
çok kasmayın para verip yeni bek almayada gerek yok hee talibi varsa yerine adam alınacaksa satılsın

sabah(aspor) gazetesi bu haberi yazmış. kulüp yollamıyormuş,nagatomo'da gitmek istemiyormuş.

Ekli dosyalar

• ECeh_ZYXkAAUqP3.jpg
    ECeh_ZYXkAAUqP3.jpg
    137.6 KB · Görüntüleme: 28
Bir yıl daha kalacak, fazla ekşına gerek yok. Bek operasyonu önümüzdeki yıl. Bu yıl ortalama üstü performans göstersinler yeter. Yapacak birşey yok.

Nagatomo'yu satılsın diyenler geçmişi ne çabuk unuttu.

Başakşehir'e karşı rezilleri oynuyorduk , 5 yediğimiz günleri vs.. ben unutmadım..Visca tek başına bitiriyordu bizi.. Ne zaman Nagatomo geldi ve Visca'yı kitledi sonrası malumdur.. Bu saatten sonra Nagatomo giderse yerine ondan iyi adam alma ihtimalimiz sıfır bence..

Nagatomo’nun performansı sakatlıktan sonra çok düştü ama ondan önce çok iyiydi.

Ben satılmasına karşıyım. Kendini tekrar bulacaktır. Bence gayet kaliteli bir bek Galatasaray standartlarında bir kulüp için. Fiziki durumuna bakıyorum ve bence 35’e kadar sıkıntısız oynar.

Aynı şeyi Mariano için de düşünüyorum. Fiziksel olarak çok iyi durumda olmasa bile, takımdaki pas ve orta kalitesini çok arttıran bir oyuncu. Geçen yıl ki şampiyonlukta Mariano Feghouli uyumu ciddi rol oynadı.

Şu noktadan sonra ikisinden de daha iyi oyuncular alabileceğimizi kesinlikle düşünmüyorum.

Bu nedenle satılmalarına yüzde yüz karşıyım. Yerlerine başka oyuncular alınacaksa bu gelecek yıl için olmalı.

Sent from my iPad using Tapatalk

kimi satıp operasyon yapacaksın hem sola hemde sağa
talip varken gönder ciğer sönmesinden sonra japondan aynı performansı alamayız
Gönder bakalım nasıl gönderebiliyorsun. Oyuncunun maaşı yüksek, teklif eden takımlar çok daha düşük ücret teklif ediyor. Dolayısıyla oyuncu gitmek istemiyor.
Bende isterim naga yı gönderelim yerine genç ve yetenekli alalım. Senden daha ha çok isterim. Ama oyuncu teklif gelse bile yıllık ücretlerin bizde yüksek olması nedenle göndermek zorlaşıyor.
Ayrıca ortasahaya Nzonzi gibi birini getirebilen sol bekede böyle bir operasyon yapabilir. Oldu mu kardeş?

Üst Alt