fırat aydınus - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fırat aydınus

Bunun dudugunu asmayan, sikecilik kariyerine bitirmeyen yonetimi ciddiye ve kaale almam artik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri çekilme derken ? Adam topa hamle yaparken fizik kurallarına aykırı gelerek geri mi gitsin. Temas gayet normal ve futbolun içinde. Hiçbir abartılı durum yok.

Kontrolsuz cikti iste Muslera kontrolsuz cikmanin boyle riskleri vardir neyse daha konusmanin anlami yok boyle olsa her kaleci her pozisyonda rakibinin ustune kosar top ciktiktan sonra da devirir ne yapsaydim geri mi gitseydim der

Seni de seni bu maça hakem diye atıyanı da

Eyyamcıların kralısın sen. Küfür etmeme bile değmeyecek birisi Fırat denen ...

Penaltıyı falan değil de Alper'in yaptığı faulü sormak isterdim. Öyle bir harekete sarı kart vermeyi vicdanına anlatabiliyor mu acaba çok merak ediyorum.

Bunun nasıl şeref yoksunu bi satılık olduğunu görmek isteyenler geçen yılki fener- bursa maçını açıp izlesin.dünya futbol tarihinin en büyük hakem şikelerinden biriydi

12fa824895f1b63abfa5f406f4388c57.png

a103cdf62f83ffc7f92232911ac8cf3b.png

ed203f0aa77c8c5dd6ab83acf7fd949c.png

Tipi aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor. Hafta ziyan oldu Allahın cezası herif, kötü mötü futbol yenecektik ne güzel, sana düdük astıramazlarsa yönetiminde sıfatına tüküreyim.

Üst Alt