Fırat Aydınus'a Tebrik


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kotu mac yoneten mangal yurekli (ama george foremanin uyduruk tost makinesi gibi olan mangallarindan -> https://therisetowealth.com/wp-content/uploads/2011/01/george_foreman_2.jpg) hakemleri nasil yeriyorsak mersin antreman evi macinda futbol oynanmasina izin veren, gereksiz kartlarla futbolculari sinirlendirmeyen, ve macin genelinde iyi bir yonetim gosteren F. Aydinus'u performansindan dolayi tebrik etmek gerekir. :eek:Maci baltalamadigin ve seyir zevkimizi isgal etmedigin icin tesekkurler F.Aydinus. :ka19:
 
Cevap: Firat Aydinus'a tebrikAynen. Çok beğendim. Zaten TFF nin günah çıkartmak için kullandığı 2 hakemden birisidir Fırat
 
Cevap: Firat Aydinus'a tebrikKatliyorum, harika mac yonetti Aydinus. Tarafsizlar icin guzel mac oldu gercekten bunda hem hakemin hem de iki takimin payi buyuk.
 
Cevap: Firat Aydinus'a tebrikBen de bu maç için Fırat Aydınus'u tebrik ediyorum.Son haftalarda çok formda bu maçta daha da...Eyyam yapmadıklarında hakemlerin performansı Avrupalılardan aşağı değilmiş bunu gördük dün akşam! Mahmut Özgener federasyonu ve Oğuz Sarvan MHK'sı bu ülke futboluna çok ama çok zarar verdi bir, iki yıl içinde. Yüz yılda gerçekleştirdiğimiz tüm güzellikler haset ve kıskançlık duygularıyla yerle bir edildi ne yazık ki...Bu MHK bir, iki hakemle sezonu tamamlayamaz.Yapılması gereken Oğuz Sarvan ekibinin tamamen tasfiye edilmesi ve yerine artık Bank Asya'dan mı olur bilemem ama acilen az çok tecrübeli ve baskıyı kaldırabilecek nitelikli hakemler seçilip atanmalı.Yoksa Türk futbolunun da , seyircinin de daha fazla beklemeye tahammülü kalmadı.Hakemler futbolun doğası gereği bu oyunun başrol oyuncusu olamazlar.Bizde ise yıllardır afişlerin başköşesinden inmiyorlar.Fırat Aydınus'u dün akşam çok beğendik çünkü başrolde değildi ama kuralları en doğru şekilde uygulayıp, futbolun doğrularına hizmet etti.Kimsenin de rol çalmasına izin vermedi.Kesinlikle son yirmi yıldır izledğim en iyi yerli hakem performansıydı, bir kez daha tebrikler.
 
Cevap: Firat Aydinus'a tebrikKaya Çilingiroğlu'na göre, Galatasaray hakemlerden şikayet ettiği için formsuz hakem verilip cezalandırılmalıymış. Fakat formda hakem verdikleri için bir nevi MHK Galatasaray'ın dediğini yapmış.Kurban zamanı ne güzel yenecek bir beyin aslında !
 
Cevap: Firat Aydinus'a tebrikKaya Çilingiroğlu'na göre, Galatasaray hakemlerden şikayet ettiği için formsuz hakem verilip cezalandırılmalıymış. Fakat formda hakem verdikleri için bir nevi MHK Galatasaray'ın dediğini yapmış.Kurban zamanı ne güzel yenecek bir beyin aslında !
dobermandan sonra GS DÜŞMANI BİR HERİF DAHA PİYASAya düştü.
 
Cevap: Firat Aydinus'a tebrikOlması gerektiği gibi yönetti.Fırat Aydınus'ta en beğendiğim nokta oyuncular ile diyaloğu, diğer hakemlerin en büyük eksikliği bu, ya azarlarlar oyuncuları ya da kaçarlar.
 
Cevap: Firat Aydinus'a tebrikbence türkiyenin en objektij 3 hakemi vardı şimdi 2 kaldı.1- cüneyt çakır

2- fırat aydınus

3- bünyamin gezer
 
Cevap: Firat Aydinus'a tebrikDünkü maç nazarında konuşacaksak 10 numara bir yönetim gösterdi. Verdiği, vermediği tüm kararlar çok net doğruydu. Pozisyonlara olan mesafesi oyunu ve oyuncuyu okuması takdir edilecek düzeydeydi. Yan hakem aleks şerefsizide istediği fırsatları bulamadı. Bende Aydınusu dünkü yönetimi için kutlamayı bir borç biliyorum. Ancak kendisi Galatasaray düşmanı hakemlerden biridir. Bu görüşüm şimdilik değişmeyecek.
 
Cevap: Firat Aydinus'a tebrikbir kac yildir okadar hakemlerden tarafindan ezilmisizki,aleyhimize digerlerine göre az hata yapan hakemlere bile duaciyiz.mesela kayseri macinda 3 tane aleyhimize golluk hata vardi,riera nin ceza sahasinda kazandigi topta faul vermesi gibi uyduruk faul vermeese gol.ayni macta ofsayt pozisyonunu vermemesi. son macta gelen kornerde oyuncumuzun ezilmesi ayni pozisyonun devaminda 16 nin disinda hemen miy e faul vermesi kopya bir pozisyonda.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt