Fıs Fıs: "8 iyidir. Şikesiz 8-0 gibi bir şey!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fıs Fıs: "8 iyidir. Şikesiz 8-0 gibi bir şey!"

Cevap: 8 iyidir. Şikesiz 8-0 gibi bir şey!

Bir Takimin Avukati bile ayni Karaktere sahip olabilirmi yahu..??

Renkdaş son cümlen herşeyi açıklıyor , Bir takım avukatına kadar adi olabilir mi ? gerçekten utanç verici bi durum Allah'tan şikeleri ortaya çıktı da ne kadar adi oldukları anlaşıldı cümle alem tarafından.

Neden 8 Ağustos sorusuna cevap olarak bunu söylemiş olması adamın espri anlayışını ve iq seviyesini ortaya çıkarmıştır.Bu adamı pek dikkate almamak lazım, ilk kez TV'de izlediğimde bu adam hakkında bu kararı almıştım kendimce.

Senin gibi şerefliler! olduğu için bu ülke böyle olur tabi. Avukata bak sen sana o diplomayı veren üniversiteye ben ne diyeyim. Şikesiz 8 miş oradamıydın sen insan kılıklı.

Adamın tipine bak hizaya gel.

Ne kadar maskara bir adammışsın ya.Ne boş bir adamsın.

Gidip kendi derdinizle uğraşın.Pisliğiniz çıktığından beri bir şeyleri kapatmak için 8-0 da 8-0.

Bir Ülkede Avukat bile böyle konusursa Cahili ne yapsinki..? Bu Sezon Futbol oynanmasin Türkiyede.. Avukat bile böyle konusursa yarin Macta Fanatigi Holigani Cinayet cikarir...

boyle baskana boyle avukat iste buda kesin askerden kaytarmak icin curuk raporu yaptirmistir :)

Bunun yüzüne n'olmuş?

+ n'olmuş?!

- ben de onu diyorum işte n'olmuş?

+ n'olmuş lan?!

- böyle tövbe estağfurullah bişi olmuş.

Laf konuştu bal kabağı.

Bu ne şimdi bu adam bu zekayla hukuk okumuş bide diploma vermişler buna.

Hayır hani şike şu bu hepsini geçtim , 8 iyidir.Şikesiz 8-0 gibi birşey ! cümlesindeki zeka , iğneleyicilik falan nerde ?

İlkokul çocuklarından kalktı artık bu tarz yahu

IQsu ayakkabı numarasından daha küçük adamlarla uğraşıyoruz

Bu fenerlilerin bu rakamlarla alıp veremediği nedir arkdaşlar?Çelakıl denen denyoyu bile geçti bu salaklar.

Her rakamdan bir anlam cıkarmaya çalışıyolar.

herif tv ları bıraktı tweterde coşuyo. ben söyledigi laflardan şunu cıkardım. evet biz şike yaptık. ama GALATASARyıda cekmek istiyoruz. sucsuz olan insan kendini savunur başka takımlara b.k atmaz. yarım akıllı avukat. sen top görsen cami avlusuna bırakırsın..

Zalad;

G.Saray maçında ilk yarı oynadım ve 5-0 öndelerdi. Hocamız Tınaz Tırpan’dı. Ilk devre bitti, soyunma odasına girdik. Ben eldivenlerimi çıkartıp Tınaz hocaya verdim ve “hoca buraya kadarmış. Herkese teşekkür ediyorum. Güzel günlerim geçti, ama yarın gazetelerde bu maçla ilgili iğrenç yorumlar yapılacak, ben futbolu bırakıyorum” dedim. 2. yarıda kaleye Arif geçti. 3 tane de o yedi. Ama herkes o 8 golü benim yediğimi zannediyor.

Peki, o maçtan önce hiç şike teklifi geldi mi? Kesinlikle almadım. Ama G.Saray maçında ben takımdaki hiçbir arkadaşımı suçlamıyorum. Keşke ben o gün 4 penaltı kurtarsam, harika oynasam ve maçı kazansaydık. Ben hâlâ o maçı düşünüyorum. şimdi beşiktaş’ın menajeri olan sinan engin de A.Gücü’nde oynuyordu. Bana G.Saray maçından önce geldi ve “eğer sen bu maçta iyi oynarsan seni Beşiktaş’a kaleci antrenörü olarak alacaklar” dedi. Ben de ona, “bana ne kaleci antrenörlüğünden” dedim.

herif tv ları bıraktı tweterde coşuyo. ben söyledigi laflardan şunu cıkardım. evet biz şike yaptık. ama GALATASARyıda cekmek istiyoruz. sucsuz olan insan kendini savunur başka takımlara b.k atmaz. yarım akıllı avukat. sen top görsen cami avlusuna bırakırsın..

sucsuz olan insan kendini savunur başka takımlara b.k atmaz. yarım akıllı avukat

:005::005::005::005::005:

adama demezlermi ulan atın cinsel organı bu zamana kadar biliyordunda böyle bir olay olduğunu neden sustun

İlk önce sen Aziz Yıldırımını kurtar hapishaneden de sonra bize laf atmaya çalış.

ne acıklıycak la bu gene denizlideki para çantalarınımı söylicek :D

Üst Alt