Fıs Fıs: "8 iyidir. Şikesiz 8-0 gibi bir şey!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fıs Fıs: "8 iyidir. Şikesiz 8-0 gibi bir şey!"

Cevap: 8 iyidir. Şikesiz 8-0 gibi bir şey!

Umarim bizim bu Adnan Polat serefsiz Aziz Yildirim kankasina uyup yanlis islere bulasmamisdir.... Adnan Sezginde var tabiki..

Tek Korkum budur ve baska yok...!!!!

ulan sanki biz sike yapinca fenerin sucu azaliyor.

adam kendi müvekilisini korumak yerine bizi olaya sürükleyerek sadece biz suclu degiliz imaji vermek istiyor.

Sivas'ta insanları yakan bazı şahısların avukatlığını yapmış kişidir kendisi. O bakımdan adam yerine koyupta, şu dediğinin üzerine bir şey demem.

Hiç şaşırmadım o yakanları savunan anca bu mağaradan çıkan döl israfı şakirtten başka biri olamazdı zaten

Zalad;

G.Saray maçında ilk yarı oynadım ve 5-0 öndelerdi. Hocamız Tınaz Tırpan’dı. Ilk devre bitti, soyunma odasına girdik. Ben eldivenlerimi çıkartıp Tınaz hocaya verdim ve “hoca buraya kadarmış. Herkese teşekkür ediyorum. Güzel günlerim geçti, ama yarın gazetelerde bu maçla ilgili iğrenç yorumlar yapılacak, ben futbolu bırakıyorum” dedim. 2. yarıda kaleye Arif geçti. 3 tane de o yedi. Ama herkes o 8 golü benim yediğimi zannediyor.

Peki, o maçtan önce hiç şike teklifi geldi mi? Kesinlikle almadım. Ama G.Saray maçında ben takımdaki hiçbir arkadaşımı suçlamıyorum. Keşke ben o gün 4 penaltı kurtarsam, harika oynasam ve maçı kazansaydık. Ben hâlâ o maçı düşünüyorum. şimdi beşiktaş’ın menajeri olan sinan engin de A.Gücü’nde oynuyordu. Bana G.Saray maçından önce geldi ve “eğer sen bu maçta iyi oynarsan seni Beşiktaş’a kaleci antrenörü olarak alacaklar” dedi. Ben de ona, “bana ne kaleci antrenörlüğünden” dedim.

Bu demecin kaynağı vs var mı ?

Sivasta Adam yakanlarin Avukatligini yapan birisi ancak bu Pislikleri savunur..!!!!

O 37 Kisinin Ahlari vahlari sende cikar insallah Avukat kiligi ile dolasan Provakatör Piskopat..!!!

Yarın ne yapacağı belli oldu bunların. Konuşursam herkes yanar deyip etrafa korku salmayı hedefleyecekler. Hatta deli saçması olarak 1-2 olayı dahi gündeme getirebilirler. "At çamuru" nasılsa medya işler üzerini diye.

şebek bu ya. keşke sık sık tvlerde görsekte gülsek biraz. arasıra kızdırıyor ama olsun...

Yarın ne yapacağı belli oldu bunların. Konuşursam herkes yanar deyip etrafa korku salmayı hedefleyecekler. Hatta deli saçması olarak 1-2 olayı dahi gündeme getirebilirler. "At çamuru" nasılsa medya işler üzerini diye.

Eğer ortada varsa bir şike, sırf Feneri düşürmemek için bizi düşürmeyen şerefsizin önde gidenidir.

Beyler adamın amacı gürültü çıkartmak, bizlere pislik atmak.Bunların medyada zaten bir sürü kalemşörleri mevcut onlarda bir güzel gündemde tutup vaaayyy efendim Galatasaray da bu işlerin içinde ama devlet bunlara ceza vermiyor, gördünüz mü eyy fenerliler devlet bize operasyon yapıyor, bu ülkede bir sürü şikeci takım varken suçu günahı olmayan çiftci aziz efendi ve onun takımı suçlanıyor hadi takımına sahip çık, diyecek.Fener düşüncede kandırdıkları taraftarlarını asker,polis, vatandaş kim gelirse onların üzerine salacaklar.

Gözle görülür bir şekilde adamlar tek elden provakatif bir kampanya yürütüyorlar, ama kimse çıkıpda kardeşim sen nesin ? amacın ne ? bu yaptığın suç demiyor diyemiyor.

İnşallah bu organizasyonun medyadaki ayağının ipliğini pazara çıkarırlarda, bu maymun suratlı çakma fıs fıs ismailler döt gibi açıkda kalırlar.Eğer medyadaki kalemşörleri olmazsa bunun bağırış ve haykırışlarının bir önemi olmaz.Ama bu adamın cevabını verecek olan ilk kurum TFF dir gözle görülür bir şekilde Kitleleri Galayana getirip halk kin ve nefretle bir birine kışkırtıyor, bu bir suçtur.Bu sebeple ayrıca bizde dava açmalıyız bu adamın çıkışmalarına karşı.

Senin 8:0 bahsettigin sene 1993 dü.. Tipki Senin gibi yavsaklarin Insan Yakanlari Savundugu Sene gibi...

2 Temmuz 1993..!!!

Anlaşıldı bu Galatasaray-Denizlispor mevzusunun arkasında kesinlikle ve kesinlikle Fenerliler var.

Bu olaylar onlara iyi zaman kazandırdı, nefes aldılar. Bizim tekrar olayları tersine döndürecek hızlı ve vurucu bir strateji belirlememiz gerekiyor. Yarın belgeler verildikten sonra ivedi bir şekilde dediğim özellikle iyi bir açıklama belki de tüm sorunları çözebilir.

aman çok korktuk,konuşun dökülün,salyalarınızı akıtın,alayınız toplanın da gelin lan adamsanız.kapak vol.3 geliyor beyler !

arkadaslar biz neden gaziantepi 4-3 yendikleri seneyi ortaya atmıyoruz yada azizyıldırımın istanbulspora verdigi teşviki adnansezgin zamanında yada ankaragucunun 2-1 galatasarayı yendigini istanbulda yada kendi eski yöneicilerinin yaptıgı açıklamaları neden ? bence kulube bildirelim pislikleri dökülsün şereflibahcenin

Bakiyorumda Palyacolar cikmis piyasaya. Nerde o eski Ramazanlar! Karagöz-Hacivat'lar...

Üst Alt