Futbolkolik Tv | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolkolik Tv

underrated türk futbol kanalı. Geçmişte oynanan maçları geniş özet olarak gösteriyor.. Özellikle 90'lı yılları izleyen ya da izlemeyip, izlemek isteyenler için güzel içerikler var. 2000'li yılların başını da zaman zaman yüklüyor.

son dönemde milli takım özetlerini yayınlamaya başladı. Şu anda 2002 DK elemeleri maçlarını yüklemiş. Yakın tarihteki maçları telif nedeniyle yayınlayamıyormuş.

Keşke Galatasaray'ın 90'lardaki Avrupa kupası maçlarını da yayınlasa. Hala göremedim.

ekim ayında önermiştim bu kanalı, millet daha yeni öğrenmiş. Bir anda 20bin abone olmuş. Geçen hafta baktığımda 11-12bindi. Karantina'da fark ettiler demek ki.

Galatasaray'ın 90lardaki avrupa maçlarını da yayınlamaya başladı.

ekim ayında önermiştim bu kanalı, millet daha yeni öğrenmiş. Bir anda 20bin abone olmuş. Geçen hafta baktığımda 11-12bindi. Karantina'da fark ettiler demek ki.

Galatasaray'ın 90lardaki avrupa maçlarını da yayınlamaya başladı.
barbosa futebol videos'u biliyon mu rtas o da eski topculara ozel videolar yapar

ligtv dönemindeki lig maçlarını paylaşmak için yeni kanal açmış; Cibeles. Karantina döneminin Acun Ilıcalı sonrası yıldızı oldu.

2001-02 ŞL Maçlarını yüklemiş.. Gerçekten muazzam sezonmuş, o kadroyla az daha cehennem grubundan çıkıyorduk. Hep öne geçip maçı vermişiz. Hagi olsaydı o yaşında bile gruptan çıkarırdı.

Üst Alt