Fiyasko Çıkan Yabancı Transferler


Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerLukunku, Christian, Bratu, Almaguer, Heinz, Xavier, Revivo, Petre , Tamas ve unutulması zor bir facia F. De Boer
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerFabio Pinto. Digerleri deneme yanilma icin alinmisti (cogu) ama Pinto'nun milli takim kariyeri falan vardi.

Xavier'in de vardi ama o yaslanmisti artik.
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerFabio Pinto. Digerleri deneme yanilma icin alinmisti (cogu) ama Pinto'nun milli takim kariyeri falan vardi.

Xavier'in de vardi ama o yaslanmisti artik.Xavier 30 yaşında Galatasaray'a geldi pek yaşlı değildi ama kendini çok kolluyordu sakatlanırım korkusu mu, yoksa ciddiye mi almıyordu, canı mı tatlıydı neden bilmem ama mücadele etmiyordu.Birde saç başla oynamaktan top oynamıyordu paşazade...
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerConceicao'nun değeri anlaşılmadı,çok iyi adamdı bence.Şimdi onun yerine mumla adam arıyoruz,taktiklerin kurbanı oldu o adam.
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerConceicao'nun değeri anlaşılmadı,çok iyi adamdı bence.Şimdi onun yerine mumla adam arıyoruz,taktiklerin kurbanı oldu o adam.Conceicao çok iyiydi süper oynuyordu.Sözleşmesi bitince başka takıma gitti onuda kaptırdık elimizden.Yıllık ücreti çok fazlaydı belki bilerekte bırakmış olabilirler...
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerFrank de boor tabiki.Adam Barca kaptanıydı çok sevinmiştim geldiğine ama Tamasla birlikte mahvetmişlerdi o dönem GS a gol atamayanı dövüyorlardı=)
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerConceicao'nun değerini gittikten bir sonraki sezon anladık. Fener Aurelio-Appiah ikilisiyle oynarken, biz tek önlibero Saidouyla oynuyorduk o sene derbi kazanamamamızında sebebi budur. Conceicao oynarken fenere 5 attığımızı hatırlatırım. Hem ASYdeki fener maçında hemde kupa maçında Alex'i kitleyerek fenerin top yapmasını engelledi. Bu sayede o maçları rahat kazandık.
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerAlmaguer

Sarr

Frank De Boer

Bratu

Carrusca

Marek HeİNZ

D.Iorfa

Lukunku

Revivo

Baliç....

Amma çok varmıs ha.Gerçekten bay bi fiyasko transfer yapmısız
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerBENCE EN FİYASKO TRANSFER LUCESCU NUN GÖNDERİLİP F.TERİMİN TAKIMIN BAŞINA GETİRİLMESİDİR BU TRANSFERLERİN YÜZDE DOKSANINI F.TERİM YAPMIŞTIR ZATEN BİZE GİDER AYAK ATTIĞI KAZIK ZAMANIN PARASIYLA 50,60 MİLYON DOLARDIR VE ÜSTÜNE 6-0HEDİYESİ!!!Össshan canaydın ı bir kez daha saygıyla anıyorum!!!!
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerBen felipeyide eklemek istiyoru ama nedeni Fatih Terimden dolayi.Mukemmel bir top yetenegi vardi.Hagiden sonr bulmustuk 10 numarayi ama nedense Fatih hoca on liberoda oynatma istemisti hep.Ribery ile birlikte gittigine en cok uzuldugum yabanci futbolcudur kendisi
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerBENCE EN FİYASKO TRANSFER LUCESCU NUN GÖNDERİLİP F.TERİMİN TAKIMIN BAŞINA GETİRİLMESİDİR BU TRANSFERLERİN YÜZDE DOKSANINI F.TERİM YAPMIŞTIR ZATEN BİZE GİDER AYAK ATTIĞI KAZIK ZAMANIN PARASIYLA 50,60 MİLYON DOLARDIR VE ÜSTÜNE 6-0HEDİYESİ!!!Össshan canaydın ı bir kez daha saygıyla anıyorum!!!!@Fatih Kurt; Zamanında Özhan Canaydın 'ı hepimiz eleştirdik ama aradan yıllar geçmiş ~70 yaşındaki adama "Össshan" diye hitap etmek doğru olmamış.Kişiler eleştirilmeyi hakedebilir ama bu şekilde isimlerini yazmak hakaret etmekle eşdeğer (soyadını küçük harflerle yazmak da cabası). Dikkat edersen sevinirim.
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci TransferlerConceicao'nun değeri anlaşılmadı,çok iyi adamdı bence.Şimdi onun yerine mumla adam arıyoruz,taktiklerin kurbanı oldu o adam.

Evet Conceicao çok iyi bir transferdi profesyonel bir futbolcuyu 500.000'ya satıldı Yunanistan'a.Fiyasko değilde ben daha çok şeyler bekliyordum ondan.Gerets geldiğinde kalsaydı herşey çok farklı olurdu.Pardon hepinizden özür dilerim fiyasko transfer değil burada fiyasko yönetimin transfer politikasıydı...Hakan Yakın diyorum :D
 
Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci Transferlerİçlerinden en fazla De Boer , Xavier , Revivo koymuştu . Zaten diğerlerinden çok şey beklemiyorduk . Birde Felipe vardı sanırım.Müthiş bir oyuncu olmasına rağmen takımda duramamıştı . Sanırım onuda ekleyebiliriz listeye .
 
Üst Alt