Fiyasko Çıkan Yabancı Transferler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fiyasko Çıkan Yabancı Transferler

Cevap: Fiyasko Cikan Yabanci Transferler

Meşhuuuur Liverpool maçını hatırlatır; saygılarımı sunarım... :008:

Carrusca'dan haberi olan yok mu ? :D Adam hala yasiyor mu yoksa Meksika'da kayip mi oldu? Ilk gittiginde döktürüyor diyorlardi, simdi ne is yapiyorsa. Birde bakmissiniz Carrusca 2009-2010 sezonunda yine kadromuzda :D

LiveImages%5CYeniFotoAnaliz%5CFiyasko%20transferler%5C10.jpg

Robert Spehar (benim için her zaman en başta gelir bu herif )

LiveImages%5CYeniFotoAnaliz%5CFiyasko%20transferler%5C11.jpg

Pavel Horvath

Bayanlar baylar, sizlerden kısa bir yoldan bu fiyaskolara ulaşmanızı talep ediyorum.

Carrusca'dan haberi olan yok mu ? :D Adam hala yasiyor mu yoksa Meksika'da kayip mi oldu? Ilk gittiginde döktürüyor diyorlardi, simdi ne is yapiyorsa. Birde bakmissiniz Carrusca 2009-2010 sezonunda yine kadromuzda :D

Carrusca suan meksikada cok iyi bence geri dönebilir takıma..Netten bi macını izlemiştim hatta hatırlamıorum ama arda kdar olmasada ona yakın futbol sergiliyor..

Çok varmş yazılanları okudukça aklıma geliyorlar.Lukunku'yu özledim yaf :D

Kesinlikle ve kesinlikle Meira. Buyuk hayallerim vardi, takima kaptan olur diyordum, kornerlerden kafayla golleri yazar diyordum. Gol atmayi birak, bir suru gol yedirerek gitti.

piratese fos diyen zihniyete şaşarım, piratesten beri sağ bek görmedi bizim takım ben valla çok seviyordum piratesi.Benim için en fos çıkan yabancı frank de bour dur adamı ne ümitlerle bekledim ne çıktı.Birde Fatih Terim 2. döneminde 1 alana 2 bedava yabancı çöplüğü olmuştu takım.

Neler geldi,geçti bizden ya!

Sarr

Almaguer

Pinto

Revivo

Christian

Heinz

İnamoto

Carrusca

Tamas

Petre

Bratu

Cevap: Fiyasko Çıkan Yabancı Transferler..

Conceicao Real Madrid'ten geldi ve 5-1'lik Fenerbahçe maçının kahramanıdır yapmayın onun adı burda olmasın bari..

Üst Alt