Fizikli olmak ne demek? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fizikli olmak ne demek?

Cevap: Fizikli olmak ne demek?

fiziğin önemini anlamak isteyen antalyadan yediğimiz 2.gole baksın.

emre çolak'ın ufacık bir omuz darbesiyle yerler yuvarlanması ve kalemizde gördüğümüz gol...

maalesef bizim altyapıdaki oyuncularda fizikli kimse yok doksan dakika kosacak vücut kimsede yok fizikleri yetersiz işte göruyoruz bundan önce herkesi gelecegin yıldızı yaptık ama hepsi bir yerlerde bankasyada birinci ligde bile oynayan cok gibi .

452112498_77826b7e59.jpg

Bu konuya kilit istiyorum artık.Soran arkadaş öğrenmiştir herhalde fiziğin ne demek olduğunu.Zira misafir olarak bu sayfayı açan arkadaşlar için kaslı kaslı futbolcu resimlerinin devamlı koyulması yanlış anlaşılmalara gebe olacaktır.:ciftetelli::ciftetelli:

Dikkatimi çekiyo, avrupada herifler üstünü çıkartıyo direk baklavalar görüyon

Bizimkilerde yok öyle şeyler, bence fiziklerini yeteri kadar geliştirmiyolar, kendilerine bakmıyolar

Cristiano ronaldo formda kalmak için günde en az 3-4 saat spor salonunda çalışıyo emin olun

Dikkatimi çekiyo, avrupada herifler üstünü çıkartıyo direk baklavalar görüyon

Bizimkilerde yok öyle şeyler, bence fiziklerini yeteri kadar geliştirmiyolar, kendilerine bakmıyolar

Cristiano ronaldo formda kalmak için günde en az 3-4 saat spor salonunda çalışıyo emin olun

Adam bir günde 20.000 kg ağırlık kaldırıyormuş.

Vallahi bilemedim, ama hayvani bir rakam olduğunu söyleyebilirim. Vücudu da o derece hayvani olmuş. Bu herif ilk ManU'ya geldiğinde cılız, çelimsiz birşeydi.

Bu konuya kilit istiyorum artık.Soran arkadaş öğrenmiştir herhalde fiziğin ne demek olduğunu.Zira misafir olarak bu sayfayı açan arkadaşlar için kaslı kaslı futbolcu resimlerinin devamlı koyulması yanlış anlaşılmalara gebe olacaktır.:ciftetelli::ciftetelli:

Ben zaten biliyodum sordugum sorunun cevabinida sende haklisin derdim millet bi fizik tutturmus alttan kim ciksa fizik yok bunda dedikleri icin bilerek sordum ama yinede resim koymak yerine cok guzel aciklayan arkadaslar oldu

Şu anda dünyada 2 isim ön planda ronaldo ve messi biri fiziği,gücü ve hızıyla ön planda ronaldo,diğeri yetenek ve hızıyla ön planda messi.

Bizim emrenin hem hızza hem fiziğe ihtiyacı var..

Üst Alt