FLAŞ: Misimovic İstanbul'da !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Zvjezdan MisimovicFazla el yakmadan alınacaksa iyi olur , ama 4-3 -3 e pek uymaz gibime geliyor. Ama uzaktan şutları inanılmaz.
 
Cevap: # Zvjezdan MisimovicRosicky,Misimoviç'e oranla çok daha yerinde bir transfer olur 4-3-3 sisteminde. Misimoviç'i alırsak ve Arda ile birlikte oynarsa onlar ne kadar iyi oynuyor gözükse de maç sonunda istediğimiz sonuçları alamayabiliriz. Yine de Rosicky olmaz ise ve 4-2-3-1'e dönüş olursa Ledesma'yı biraz daha ortaya alıp, o zaman Misimoviç düşünülebilir.
 
Cevap: # Zvjezdan Misimovicmisi_dpa-Kopie-1229345237.jpg
Galatasaray´da transfer pokerine ortak katiliyor

Wolfsburg Juventus´lu Diego icin 15 Milyon Euro´luk teklif götürmüs. Eger kabul edilirse Zvjezdan Misimovic´i satacak. Fiorentina, Atletico Madrid, Schalke ve biz ilgileniyormusuz. Bu hafta netlesmesi bekleniyormus transferlerin.Und Galatasaray steigt in den Misimovic-Poker ein… VfL Wolfsburg WAZ-Sport Wolfsburg / WAZ/AZ-online.deTransfer dönme dolapi olacak bence.

Biz Elano´yu Juventus´a satcaz.

Onlar Diego´yu Wolfsburg´a satcak.

Wolfsburg´ta Misimovic´i bize satcak.

Bakalim kim kimi kaziklicak.
 
Cevap: # Zvjezdan Misimovicburda kazıklanan biz oluruz merak etme hiç. jan polak bile dalga geçmiş ya yuh ya polak sen kimsin mahalle topçusu . sinir ediyorlar adamı ama yapcak birşey yok adnan babalar sagolsun boynumuzu büktüler.
 
Cevap: # Zvjezdan MisimovicRosicky,Misimoviç'e oranla çok daha yerinde bir transfer olur 4-3-3 sisteminde. Misimoviç'i alırsak ve Arda ile birlikte oynarsa onlar ne kadar iyi oynuyor gözükse de maç sonunda istediğimiz sonuçları alamayabiliriz. Yine de Rosicky olmaz ise ve 4-2-3-1'e dönüş olursa Ledesma'yı biraz daha ortaya alıp, o zaman Misimoviç düşünülebilir.Rosicky'de de eski dinamizmi yok, bu sene her yol 4-2-3-1'e çıkıyor gibi gözüküyor. Başkan'ın açıklamaları da bu doğrultudaydı.
 
Cevap: # Zvjezdan Misimovic4-3-3 hiçbir zaman oynamadık oynamayacagız da, rakamlarla bu iş olsaydı, olurdu ama bu oyuncularla olmaz. G.Saray Skibbe donemini arıyor sadece, bir ''10 numara'' arayışı da ondan, yoksa 4-3-3'te 10 numaranın işi ne?Misimovic, Rosicky ile aynı klasta değil kabul ama bize gelecek olan Rosicky de eski Rosicky değil, unutmayalım. Eski hızı, dinazmi, gucu yoktur. Zaten hiçbir zaman fiziksel degerleri ust duzey degildi, ustune sakatlıklar, yaşlanma faktorlerini koyunca Kewell benzeri bir devam sorunu olabilir Rosicky'de.Rosicky olmazsa Misimovic, b planımız olabilir. 4-2-3-1 oynayacagız, demeçlere değil sahaya bakın. Arda sol açık oynacaktır. Kewell ve Pino'yu surekli ilk 11'de oynayacak diye hesap yapmazdım ben olsam. İkisininde sakatlıklardan oturu devamlılık sorununu var. Kewell zaten 60-70 dklık bir oyuncu, Kewell bu şekilde kullanmak daha akıllıca, zaten kaleye yakın daha etkili, cunku zeki ve vucudunu iyi kullanıyor. Kewell'dan artık acık-kanat oyuncusu olmaz, winger olayı bitti, sol forvet olabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt