FLAŞ: Misimovic İstanbul'da ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FLAŞ: Misimovic İstanbul'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Zvjezdan Misimovic

Elano'nun piyasası olması tek avantajımız. Avrupa onu iyi oyuncu zannediyor. Bu tür bir oyuncuyla takas yapabilirsek büyük artı olur..

Murat Yalcındag Gözünü seviyim sen bak su transferlere vur su sezginin kafasına hafızasını falan kaybetsin sen bak yerine

Mete, İbricic için de geç kalındı bence. hajduk İbricic'in elmeğini yedi. Yani şimdi almaya kalksan muşteri de G.Saray olunca 3.5-4m euroya isterler. Zaten alışları 1.6m euro ile sanırım kulup rekoru. İbricic'e o kadar para verdikten sonra o işin bir cazibesi kalmıyor.

İrfan Basaran ya da Oguz Sabankay oynamalı, Yaşlı Rosicky ve sıradan Misimovic yerine değil mi? :)

Ben oyle dusunmuyorum. Ibricic gibi bir oyuncuyu 3.5-4 milyon euro'ya kapatmak basaridir. Sonucta 20 yasinda degil bu adam, disari piyasasi olmayan cok kaliteli bir oyuncu. Teknik, sut, fizik, akil hemen hersey mevcut. Tabi futbol bu, ama zararli cikmamiz cok ufak bir ihtimale dayali. Ilic'in cok daha iyisi.

Oguz Sabankay erken parladi sonra ise uzerine gidilmedi. Mehmet Guven'in Rijkaard'in sisteminde cok iyi oynayacagini dusunuyorum. Bileklerine hep hakim bir oyuncuydu, fakat futbolun durarak oynanmadigini ogrenemedi bizdeyken. Manisaspor'da kendini bulmusa benziyo.

ben bu konuda diğerlerine göre daha çok ihtimal veriyorum.

adnan sezginin almanya bağlantıları sağlam ama nasip diyelim

Bu haber doğru. Eski bir yneticimizden de doğrulattırdık dün.

ANcak ne anlaşma var ne bişey.. Niyet var.. Ama yüksek bonservis çekmiş takımı, olasılık düşükmüş..

Elano CSKA gitmeyi kabul ederse Honda + para şeklinde olabilirmiş belki..

rosicky haberlerinde bile imkansız demiyoduk misimovic de nekadar çok kullanılmış okadarmı imkansız bu transfer...

Çoook iyi olurdu ama çooook zor bir ihtimal gibi geliyor bana. BU Rosicky olayından sonra hiç ama hiçbir duyuma iananmam artık. benim için gecerli olan sadece resmi sitedir.

Arkadaşlar Wolfsburg DİEGO ile anlaşmak üzere, buda olası Misimovic transferimizin önünü açar

Arkadaşlar Wolfsburg DİEGO ile anlaşmak üzere, buda olası Misimovic transferimizin önünü açar

Arkadaşlar yapmayın Allah aşkına. Transferde nakidi olmayan, muhtemelen 300-500 bin euronun pazarlığını yapan bir kulübün Misimovic gibi piyasası olan bir oyuncuyu transfer olasılığı nedir sizce?

misimovic büyük ihtimalle eski hocasi mgathin yanina schalkeye gidecek, bunun yanisira elano gitmeden bu ayarda hic bir futbolcu alinmaz,alinamaz (malum son günlerin moda kelimeleri: "ekonomik, bütceye uygun")

Schalke istiyor adami, daha da önemlisi kendisi de cok istiyor schalkede oynamak, bunu gecen sene acik acik dile getirmisti Adam.

Eski hocasi da orda, buda bir arti.

Bir baska arti Schalke cl de oynayacak.

Bence Schalkeye gider.

misimovic deshet bi oyuncu .nürnberg de parlamisti senelerdir takip etim bi oyuncu .

özelikleri : müthis pas ve orta atabiliyor ,enfes sut tekni ve cok akili bi oyuncu...lincoln den filan daha iyi oyuncu ve öyle gece hayatina takilan birisi de degil !

[video=youtube;IJWQjBtcNsU]https://www.youtube.com/watch?v=IJWQjBtcNsU&feature=related[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt