Flood Yapmanın Serbest Bırakılması Gerçeği! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Flood Yapmanın Serbest Bırakılması Gerçeği!

Flood yapan üye… ?

• Kullanılan toplam oy
    12
Arkadaşlar sırf flood yapmayayım diye bazen 2-3 mesaj atıp, forumu terk etmek zorunda kalıyorum..

Bekliyorum ki araya bir kaç kişi mesaj atsın ama atmıyorlar..

Malum Yiğit Karagöz bu konuda en çok yara alan arkadaşımız.. Tek suçu forumun en hızlı klavye ve mouse kullanan üyesi olmasıdır..

Bence flood konusundaki ön yargılarımızın kalkması gerekiyor..

Ne yani sayın @Emrah Yıldırım 5 ay forumdan uzak kaldı diye flood yapamayacak mı?

Bazen bende çok doluyorum... Ardı ardına bir şey yazıp içimdekileri boşaltmak istiyorum sizde de bu durum olmuyor mu ?

Bazı üyelerimizi sırf çok flood yapıyorlar diye savunma bakanlığına ihbar edip askere yolladığımız hakkında çıkan haberler asılsızdır.

geçen benim mesajları da birleştirdi,olmadık yerde karşıma çıkan radarlara verdiğim tepkiyi verdim,gönlümde kırıldı biraz

Burası garip yer Sertan neler olur bilinmez.EPÖM sorumlusuyum takılıyorum şu an.

işini yaparsan bir süre sonra enseye tokat dıdıdım dıdıdım dıdıdıdı oluyor.

tümen in en acımasız selam vermeyeni sopalayan komutanı,beni uzaktan öpücük vererek selamlardı,bağırırdı bir de "nasılsın canım askerim benim" diye

bizim ki mekanize tümen di ben de ehliyetleri veriyordum,herkes bir şekilde benim kapıma geliyordu

teğmen gelirdi "hangimiz komutan sertan ya "derdi,bende işini yap sana da saygı duysunlar derdim

benim ki saçma bir askerlikti ya

işini yaparsan bir süre sonra enseye tokat dıdıdım dıdıdım dıdıdıdı oluyor.

tümen in en acımasız selam vermeyeni sopalayan komutanı,beni uzaktan öpücük vererek selamlardı,bağırırdı bir de "nasılsın canım askerim benim" diye

bizim ki mekanize tümen di ben de ehliyetleri veriyordum,herkes bir şekilde benim kapıma geliyordu

teğmen gelirdi "hangimiz komutan sertan ya "derdi,bende işini yap sana da saygı duysunlar derdim

benim ki saçma bir askerlikti ya
Benim tugayda mekanize karmaşık o yüzden ortalık

Burası garip yer Sertan neler olur bilinmez.EPÖM sorumlusuyum takılıyorum şu an.

Emrahcım nasılsın? Geçen Kayseri 3-2 mağlup ilken Emrah için atın ulan, adamın yüzü gülsün zaten askerde dedim. Attılar :eek:ley:

Yalnız EPÖM ne? Biz de askerlik yaptık EPÖM sorumlusuyum deyip çok da şa’apmayalım. Televizyon kumandasından mı sorumlusun yoksa komutanın kullandığı kettle’dan falan mı?

Emrahcım nasılsın? Geçen Kayseri 3-2 mağlup ilken Emrah için atın ulan, adamın yüzü gülsün zaten askerde dedim. Attılar :eek:ley:

Yalnız EPÖM ne? Biz de askerlik yaptık EPÖM sorumlusuyum deyip çok da şa’apmayalım. Televizyon kumandasından mı sorumlusun yoksa komutanın kullandığı kettle’dan falan mı?
İyiyim sen nasılsın? Aynen yav sağolsunlar son dk taktılar fenere güldü yüzümüz.Eğitim programlarını falan hazırlıyorum yav yazıhane işleri :D

2017 model askerlik canımı sıkmaya başladı. Adamlar akıllı telefonla askerlik yapıyor. Bu ne arkadaş! Emrah Yıldırım forumda fink atıyor; benim çok yakın arkadaşım instagram hikayeme 1. dakikada bakıyor. Bu nedir arkadaş!

Biz askerken ankesörlü telefonda sıra beklerdik, sıra gelince arkadaki askerlerin "ne yapıyor bu ulan bu" bakışları arasında kir tutan ahizeyi temizlerdik :asd22:

Üst Alt