Florya aranıyor ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Florya aranıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şike soruşturması kapsamında Polis, Florya'da arama yapıyor.

NTVSpor'un haberine göre; Polis, Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri'nde arama yapıyor.

Ayrıntılar Az Sonra...

Cevap: Polis floryada arama yapiyo!!!

Bu konuyu haber ile birlikte açılması taraftarıyım.Raporluyum. Kapansın lütfen. Hassas bir durum galeyana getirmeyin herkesi.

Cevap: Florya aranıyor !

3 ayri noktada arama yapilcakmis. yonetici bulent tulunun evindede arama yapiliyomus ntv...

Şike yaptıysak düşelim, çok net.

Ben sanmıyorum bir şey çıkacağını ama en ufak bir girişim dahi olsa düşelim.

Tesislerde tadilat olduğu ve belgelerin TT Arena'da olmasından ötürü arama çalışmaları TT Arena'da yapılacak. Ayrıca Bülent Tulun'un evinde de arama olacak. NTVSPOR'da geçen son dakika haberi bu.

1- Eğer gerçekten illegal bir durum söz konusu ise (ki kesinlikle inanmıyorum) sorumlular elbet cezasını çekmelidir.

2- Yapılan çok basit bir iş. Herkese dokunduk bari Galatasaray'a da elleşelim ki millet ayrı gayrı yapıyorsunuz demesin hareketidir bu.

Fener ile ilgili şike haberlerine ortada bir kanıt yok hemen yargılamayın diyen Mehmet Demirkol'un yayına bağlanan muhabire ısrarla "Şike soruşturması için mi yapılıyor" sorusu ve sakinliği oldukça manidar geldi bana.

Şike yapıldığına dair en ufak bir delil bulunursa biz Galatasaray taraftarı olarak TFF'nin kararını beklemeden küme düşmeye razıyız. Bizim için Onur ve Şeref herşeyin üstündedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt