Florya Çevresinde Fatih Terim Kağıtları Asılıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Florya Çevresinde Fatih Terim Kağıtları Asılıyor!

DQEWSgoWkAAwjdY.jpg

Terim de bu yönetim ile yapamaz. Şu an gücü yok adamın. Arkasına Albayrak gibi ara bulucular lazım. Korkuyorum son kurşunu da yanlış yerde atacağız diye.

eee nerdesiniz fatih terim kovulduğu zaman göbek atanlar hadi meydan sizin

o gün bugün antrenör arıyoruz

Senin yeteneksiz baskanin 3 kupali 4 yildizli hoca ehehehh diyecegine gidip senolla zamaninda anlassaydi hoca galan aramazdin. Ne olacagi kimin secilecegi yerde 3 kupali hoca elestirilemez olaylarina giren ayni senin gibi bir yonetimin olunca terim yine gelse yine hoca ararsin birsey degismez. Onemli olan her seyi zamaninda gorunce yapmak.

Ölüm Allah'ın emri. Bu adam Allah gecinden versin bu gece ölse ne olacak? Takım kapansın diyenler çıkabilir eminim de gerçekten hiçbir ironi olmadan soruyorum ne olacak?

Senin yeteneksiz baskanin 3 kupali 4 yildizli hoca ehehehh diyecegine gidip senolla zamaninda anlassaydi hoca galan aramazdin. Ne olacagi kimin secilecegi yerde 3 kupali hoca elestirilemez olaylarina giren ayni senin gibi bir yonetimin olunca terim yine gelse yine hoca ararsin birsey degismez. Onemli olan her seyi zamaninda gorunce yapmak.
Kaleci farkı ile 3 kupa aldı diye Hamza ile devam etmeyip Şenol ile anlaşılsaydı şu an bambaşka şeyler konuşuyor olurduk haklısın. Bu dursun safi zarar. Bu kulübe zerre faydası olmamıştır. Bir de üstüne arazileri de peşkeş çekmiştir. Tam bir kayyum yönetimidir.

Ölüm Allah'ın emri. Bu adam Allah gecinden versin bu gece ölse ne olacak? Takım kapansın diyenler çıkabilir eminim de gerçekten hiçbir ironi olmadan soruyorum ne olacak?
Benım anladıgım şu kardeşim galatasarayın psikolojik üstünlügü diye bişey yok terimin psikolojik üstünlügü var yani biz koca camia terimden kücügüz ben bunu anlıyorum

Dursun özbek getiremez siyasi konjonktür izin vermez buna
Evet kanpanyasında Fatih terimin nasıl davrandığını herkes gördü
Şuan ki yönetim istesede 2 kez düşünür

Üst Alt