Florya Günlüğü: Antrenman Raporları (2010-11 Arşiv)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cola Turka İdman Raporu: 23 Kasım 2008 PazarGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı basın ve taraftara kapalı tek antrenmanla sürdürdü.Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 10.30’dan itibaren Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda yapılan çalışma ısınma ve açma-germe egzersizleriyle başladı.Ankaraspor karşılaşmasında doksan dakika görev yapan oyuncular aerobik koşunun ardından sağlık merkezinde terapi seanslarıyla maç ertesi programlarının tamamladılar.Antrenmanın ana bölümünde diğer oyuncularla dar alanda kalecilerin de katıldığı teknik bir çalışma gerçekleştirildi.Antrenman soğuma ve açma-germe egzersizleriyle sona erdi ve oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.Milan Baros bu antrenmanın tümüne takımla birlikte katıldı.Antrenmanda bir pozisyoda karın-kasık bölgesine bir darbe alan Mehmet Güven antrenmanı tamamlayamadı.Sağ dizinde ağrısı olan Servet Çetin ve sol arka adalesinde sertlik ve ağrı olan Volkan Yaman rejenerasyon çalışmasının ardından sağlık merkezinde tedavi edildiler. Servet’in sakatlığının durumunu netleştirmek amacıyla yarın ayrıntılı tetkik ve muayeneler yapılacak.Cassio Lincoln, Mehmet Topal ve Alparslan Erdem'in tedavilerine Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde devam ediliyor. Tedavilerinin ardından Lincoln ve Mehmet Topal sahada, Alparslan ise salonda çalıştılar.Sağlık merkezindeki tedavilerinin ardından Murat Akça ve Emre Güngör salonda, Tobias Linderoth salon ve sahada fizyoterapistler eşliğinde çalıştılar.Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.24 Kasım Pazartesi günü Ankaraspor karşılaşmasında doksan dakika görev yapan oyuncular dinlendirilirken, diğer oyuncular çalışmalarını saat 11.00’de yapılacak basın ve taraftara kapalı bir özel antrenmanla sürdürecek.Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Metalist Kharkiv karşılaşması hazırlık çalışmalarına 25 Kasım Salı günü saat 17.00’de yapılacak basın ve taraftara kapalı antrenmanla devam edecek.
 
Cola Turka İdman Raporu: 25 Kasım 2008 SalıGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarına bir günlük aranın ardından Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı basın ve taraftara kapalı tek antrenmanla başladı.Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 17.00’den itibaren Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda yapılan çalışma, ısınma, açma-germe ve koordinasyon egzersizleriyle başladı.Ana bölümünde taktik çalışma gerçekleştirilen antrenman, soğuma egzersizleriyle sona erdi.Emre Güngör antrenmanın tamamına takımla birlikte katıldı.Servet Çetin, Cassio Lincoln ve Mehmet Topal, Cevat Güler yönetiminde takımdan ayrı özel çalıştılar.Tobias Linderoth salon ve sahada, Alparslan Erdem ise salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştılar.Yarın ön çapraz bağ onarımı için operasyon geçirecek olan Murat Akça antrenmana katılmadı. Oyuncunun ameliyat öncesi rehabilitasyonuna Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde devam edildi.Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Metalist Kharkiv karşılaşması hazırlık çalışmalarını yarın saat 18.00’de yapılacak ve ilk on beş dakikası yalnızca basına açık antrenmanla tamamlayarak kampa girecek.
 
B_2531_antrenman_b.jpg


spacer.gif
26.11.2008 19:09

Cola Turka İdman Raporu: 26 Kasım 2008 ÇarşambaGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarına Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı ve ilk on beş dakikası sadece basına açık tek antrenmanla devam etti.

Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 18.00’den itibaren Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda yapılan çalışma, ısınma, açma-germe ve koordinasyon egzersizleriyle başladı.

Ana bölümünde Metalist Kharkiv karşılaşmasının taktik çalışması gerçekleştirilen antrenman, soğuma egzersizleriyle sona erdi.

Servet Çetin, Cassio Lincoln ve Mehmet Topal antrenmanın tamamına takımla birlikte katıldı.

Tobias Linderoth salonda ve sahada, Alparslan Erdem ise salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştılar.

Bu sabah Acıbadem Hastanesi’nde sağ diz ön çapraz bağı ameliyatı geçiren Murat Akça ameliyat sonrası hastanede dinleniyor.

Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.

Metalist Kharkiv karşılaşması hazırlıklarını tamamlayarak kampa giren Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, yarın oynanacak karşılaşma sonrası çalışmalarına 28 Kasım Cuma saat 10.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı basına ve taraftara açık tek antrenmanla başlayacak.
 
Cola Turka İdman Raporu: 28 Kasım 2008 Cuma

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarına Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı basın ve taraftara açık tek antrenmanla başladı.Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 10.30’dan itibaren Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda yapılan çalışma ısınma ve açma-germe egzersizleriyle başladı.Metalist Kharkiv karşılaşmasında doksan dakika görev yapan oyuncular yenilenme koşusunun ardından açma-germe egzersizleriyle maç ertesi programlarını tamamladılar.Antrenmanın ana bölümünde diğer oyuncularla dar alanda kalecilerin de katıldığı taktik bir çalışma gerçekleştirildi.Antrenman soğuma ve açma-germe egzersizleriyle sona erdi ve oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.Tobias Linderoth salonda ve sahada, Alparslan Erdem ise salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştılar.Özel işleri sebebiyle izinli olan Arda Turan antrenmana katılmadı.Yenilenme koşusunun ardından ayak bileğinde ağrısı olan Sabri Sarıoğlu’nun tedavisine başlandı.Dün bel ağrısı ve hareket kısıtlılığı şikayeti oluşan Hakan Balta bugün gerçekleştirilen tedavisinin ardından istirahat etti.Acıbadem Hastanesi’nde sağ diz ön çapraz bağı ameliyatı geçiren Murat Akça bugün hastaneden taburcu oluyor.Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Hacettepe karşılaşması hazırlık çalışmalarını 29 Kasım Cumartesi günü saat 18.00’de yapılacak basın ve taraftara kapalı antrenmanla tamamlayarak kampa girecek.
 
arkadaşlar galatasaray Profesyonel A takımının halka açık idmanları ne zaman oluyor? bilen arkadaşlardan cevapları bekliyorum..saygılarla
 
Cola Turka İdman Raporu: 29 Kasım 2008 CumartesiGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Hacettepe karşılaşması hazırlık çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı basın ve taraftara kapalı tek antrenmanla tamamladı ve kampa girdi.Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 18.00’den itibaren Jupp Derwall antrenman sahasında yapılan çalışma ısınma ve açma-germe egzersizleriyle başladı.Antrenmanın ana bölümünde kalecilerin de katıldığı taktik bir çalışma gerçekleştirildi.Antrenman soğuma ve açma-germe egzersizleriyle sona erdi ve oyuncular akşam yemeği için merkez binaya geçtiler.Sabri Sarıoğlu bu antrenmanın tümüne takımla birlikte katıldı.Boyun adalelerinde tutulma olan Fernando Meira sağlık merkezinde tedavi edildi. Meira antrenmana katılamadı.Dün antrenman sırasında bir pozisyonda dirseğinden sakatlanan ancak antrenmanı tamamlayan Orkun Usak bugün tedavisinin ardından dinlendirildi.Hakan Balta tedavisinin ardından sahada sağlık ekibi eşliğinde çalıştı.Tobias Linderoth ve Alparslan Erdem'in tedavilerine Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde devam ediliyor. Tedavilerinin ardından Linderoth sahada, Alparslan ise salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştılar.Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.Hastaneden taburcu edilen Murat Akça’nın rehabilitasyon çalışmaları evinde sürdürülüyor.Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Hertha Berlin karşılaşması hazırlık çalışmalarına 1 Aralık Pazartesi sabahı saat 10.30’da yapılacak basın ve taraftara kapalı antrenmanla devam edecek.
 
B_2570_B_1867_kamp01b.jpg


spacer.gif
01.12.2008 12:39

Cola Turka İdman Raporu: 1 Aralık PazartesiGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Hacettepe karşılaşması ertesinde çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı basın ve taraftara kapalı tek antrenmanla sürdürdü.

Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 10.30’dan itibaren Jupp Derwall antrenman sahasında yapılan çalışma ısınma ve açma-germe egzersizleriyle başladı.

Hacettepe karşılaşmasında doksan dakika görev alan oyuncular sahada yenilenme koşusunun ardından sağlık merkezinde terapi seanslarıyla maç ertesi programların tamamladılar.

Antrenmanın ana bölümünde diğer oyuncularla dar alanda kalecilerin de katıldığı teknik bir çalışma gerçekleştirildi.

Hakan Balta tedavisinin ardından sahada takımla birlikte çalıştı.

Antrenman soğuma ve açma-germe egzersizleriyle sona erdi ve oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.

Cassio Lincoln sağ ayağına, Milan Barros ise sol ayak bileğine aldıkları darbeler nedeniyle tedavi edildikten sonra salonda çalıştırıldılar. Fernando Meira’nın boyun kaslarındaki spazm nedeniyle maç öncesinde başlanan tedavisine de devam edildi.

Maçtan sora sağ dizinde ağrı hisseden Ümit Karan’ın durumuna netlik kazandırmak amacıyla bugün Acıbadem Hastanesi’nde ayrıntılı tetkik ve muayeneler yapılacak.

Tobias Linderoth ve Alparslan Erdem'in tedavilerine Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde devam ediliyor. Tedavilerinin ardından Linderoth sahada, Alparslan ise salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştılar.

Murat Akça, Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.

Orkun Usak dinlendirildi.

2 Aralık 2008 Salı günü öğle saatlerinde 1481 Incentive Organisation’ın düzenlediği özel uçak seferiyle Berlin’e geçecek olan Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Hertha Berlin karşılaşması hazırlık çalışmalarını akşamüstü 18.30’da Berlin Olimpiyat Stadı’nda yapılacak antrenmanla tamamlayacak ve otelde kampa girecek. Teknik Direktör Michael Skibbe’nin saat 18.00’de düzenlenecek basın toplantısının ardından başlayacak olan bu son antrenmanın ilk onbeş dakikası yalnızca basına açık olacak.
 
B_2580_antrenman_b.jpg


spacer.gif
02.12.2008 13:03

Cola Turka İdman Raporu: 2 Aralık 2008 SalıHertha Berlin karşılaşması seyahat kadrosunda bulunmayan ya da tedavisi süren oyuncularımız Florya Metin Oktay Tesisleri'nde çalışmalarını ara vermeden sürdürüyorlar.

Ayhan Akman, Ferdi Elmas ve Tobias Linderoth bugün saat 11.00'den itibaren antrenör Cevat Güler yönetiminde özel birer antrenman programı doğrultusunda çalıştılar.

Tobias Linderoth, Ümit Karan ve Alparslan Erdem'in tedavilerine Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde devam ediliyor. Tedavisinin ardından Alparslan salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştı.

Orkun Usak tedavisinin ardından dinlendirildi.

Murat Akça, Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.
 
B_2580_antrenman_b.jpg


spacer.gif
02.12.2008 13:03

Cola Turka İdman Raporu: 2 Aralık 2008 SalıHertha Berlin karşılaşması seyahat kadrosunda bulunmayan ya da tedavisi süren oyuncularımız Florya Metin Oktay Tesisleri'nde çalışmalarını ara vermeden sürdürüyorlar.

Ayhan Akman, Ferdi Elmas ve Tobias Linderoth bugün saat 11.00'den itibaren antrenör Cevat Güler yönetiminde özel birer antrenman programı doğrultusunda çalıştılar.

Tobias Linderoth, Ümit Karan ve Alparslan Erdem'in tedavilerine Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde devam ediliyor. Tedavisinin ardından Alparslan salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştı.

Orkun Usak tedavisinin ardından dinlendirildi.

Murat Akça, Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.Hay rehabilitsayonunuza.Ne rehabilitasyonmuş be.
 
Galatasaray İstanbul'daGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, saat 15:30'da İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi.Berlin'den Türk Hava Yolları'nın özel seferiyle İstanbul'a uçan takımımız, akşam saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir antrenman gerçekleştirecek.
 
Cola Turka Florya Günlüğü: 4 Aralık PerşembeGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Hertha Berlin karşılaşması ertesinde çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı basın ve taraftara kapalı tek antrenmanla sürdürdü.Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 16.30’dan itibaren Jupp Derwall antrenman sahasında yapılan çalışma ısınma ve açma-germe egzersizleriyle başladı.Hertha Berlin karşılaşmasında ilk onbirde görev alan oyuncular sahada yenilenme koşusunun ardından sağlık merkezinde uygulanan terapi seanslarıyla maç ertesi programların tamamladılar.Antrenmanın ana bölümünde diğer oyuncularla dar alanda kalecilerin de katıldığı teknik bir çalışma gerçekleştirildi.Orkun Usak antrenmanın tümüne takımla birlikte katıldı.Antrenman soğuma ve açma-germe egzersizleriyle sona erdi.Sabri Sarıoğlu’nun sol kasık bölgesinde, Emre Güngör’ün ise sol arka uyluk adalesindeki şikâyetlerinden dolayı Acıbadem Hastanesi’nde ayrıntılı tetkik ve muayeneleri yapıldı. Sabri’nin kasık adalesinde, Emre’nin ise uyluk arka adalesinde 2. derece zorlanma tespit edildi. Her iki oyuncumuzun da yoğun tedavilerine Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde başlandı.Cassio Lincoln sağ kalça kasındaki spazm nedeniyle bugün tedavinin ardından dinlendirildi.Ümit Karan,Tobias Linderoth ve Alparslan Erdem'in tedavilerine Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde devam ediliyor. Tedavisinin ardından Alparslan salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştı. Linderoth ise bu gün Ferdi Elmas ile birlikte antrenör Cevat Güler yönetiminde iki özel çalışma yaptı.Murat Akça, Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.5 Aralık Cuma günü öğleden sonra THY’nin tarifeli uçak seferiyle Ankara’ya geçerek otelde kampa girecek olan Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Ankaragücü ile Pazar gecesi yapacağı Turkcell Süper Lig karşılaşmasının hazırlık çalışmalarını Cuma ve Cumartesi akşamüstleri saat 18.00’da Ankara 19 Mayıs Stadı’nda yapılacak antrenmanlarla tamamlayacak.
 
Ankara Günlüğü: 5 Aralık 2008 Cuma

Bugün saat 16:00’da Ankara’ya gelen Galatasaray Futbol Takımı, Turkcell Süper Lig 14. hafta karşılaşması olan Ankaragücü maçı hazırlıklarını Ankara 19 Mayıs Stadı’nda yaptığı çalışma ile sürdürdüTeknik ekibimiz Michael Skibbe, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 18.15’te başlayan çalışma ısınma ve açma-germe egzersizleriyle başladı.Isınma koşusunun ardından antrenmanın ana bölümünde diğer oyuncularla dar alanda kalecilerin de katıldığı teknik bir çalışma gerçekleştirildi.75 dakika süren antrenmanın son bölümünde şut çalışması yapıldı.Cassio Lincoln ve Mehmet Topal takımdan ayrı düz koşu yaptılar.Galatasaray Futbol Takımı, Ankaragücü maçı öncesinde son çalışmasını yarın basına ve taraftara kapalı olarak saat 18:00’da Ankara 19 Mayıs Stadı’nda gerçekleştirecek.Galatasaray’ın Ankara kamp kadrosunda şu oyuncular bulunuyor.Aykut Erçetin

Fernando Meira

Aydın Yılmaz

Barış Özbek

Cassio Lincoln

Mehmet Topal

Yaser Yıldız

Harry Kewell

Shabani Nonda

Emre Aşık

Hakan Balta

Serkan Kurtuluş

Arda Turan

Volkan Yaman

Servet Çetin

Morgan De Sanctis

Milan Baros

Ferdi Elmas

Ayhan Akman
 
Ankara Günlüğü: 6 Aralık 2008 Cumartesi

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Turkcell Süper Lig 14. hafta karşılaşması olan Ankaragücü maçı hazırlıklarını Ankara 19 Mayıs Stadı’nda yaptığı çalışma ile tamamladı.Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 18:00’de başlayan antrenmanda Ankaragücü maçının taktik çalışması yapıldı.Cassio Lincoln ve Mehmet Topal, idmanın tamamına takımla birlikte katıldılar.Antrenmanın ardından otelde kampa giren Galatasaray, maç saatini beklemeye başladı.
 
Aslan'da izin günüTurkcell Süper Lig'de deplasmanda Ankaragücü'nü 3-0 yenerek zirve yarışını sürdüren Galatasaray'da, futbolcular günü izinli olarak geçirdi.Sarı-kırmızılı takım oyuncuları, Kurban Bayramı'nın ilk gününde teknik direktör Michael Skibbe'nin verdiği izinle dinlenme fırsatı buldu.Galatasaray, ligin 15. haftasında yine deplasmanda Gençlerbirliği ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına ise yarın basına kapalı gerçekleştireceği idmanla başlayacak.
 
Cola Turka Florya Günlüğü: 9 Aralık 2008 SalıGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Ankaragücü karşılaşması ertesinde verilen bir günlük bayram izninin ardından çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı basın ve taraftara kapalı tek antrenmanla sürdürdü.Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 17.00’den itibaren Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda yapılan çalışma ısınma ve açma-germe egzersizleriyle başladı.Antrenmanın ana bölümünde koordinasyon çalışmalarının ardından tam sahada kalecilerin de katıldığı taktik bir çalışma gerçekleştirildi.Tobias Linderoth sağlık ekibin kontrolünde bu antrenmanın tümüne takımla birlikte katıldı.

Antrenman soğuma ve açma-germe egzersizleriyle sona erdi.Antrenmanın sonlarında bir pozisyonda hafif bir sakatlık geçiren Barış Özbek antrenmanı tamamlayamadı. Barış’ın tedavisi sağlık merkezinde yapıldı.Emre Güngör, Sabri Sarıoğlu, Ümit Karan, Tobias Linderoth ve Alparslan Erdem'in tedavilerine Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde devam ediliyor. Tedavisinin ardından Emre, Sabri, Alparslan salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştı. Linderoth sabah, Ümit ise akşamüstü antrenör Cevat Güler yönetiminde özel birer çalışma yaptılar.Murat Akça, Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarını 10 Aralık Çarşamba akşamüstü saat 17.00’de basın ve taraftara açık olarak yapılacak tek antrenmanla sürdürecek.
 
Cola Turka Florya Günlüğü: 10 Aralık 2008 ÇarşambaGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı basın ve taraftara açık tek antrenmanla sürdürdü.Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 17.00’den itibaren Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda yapılan çalışma ısınma ve açma-germe egzersizleriyle başladı.Antrenmanın ana bölümünde önce teknik çalışmalar yapılırken kaleciler kaleci antrenörü Nezih Ali Boloğlu yönetiminde özel bir çalışma yaptılar, ardından dar alanda kalecilerin de katıldığı teknik bir çalışma gerçekleştirildi.Barış Özbek, Ümit Karan ve Tobias Linderoth bu antrenmanın tümüne takımla birlikte katıldılar.Antrenman soğuma ve açma-germe egzersizleriyle sona erdi.Emre Güngör, Sabri Sarıoğlu, Ümit Karan, Barış Özbek, Tobias Linderoth ve Alparslan Erdem'in tedavilerine Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde devam ediliyor. Tedavilerinin ardından Emre, Sabri ve Alparslan salon ve sahada fizyoterapistler eşliğinde çalıştılar.Murat Akça, Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur Uçar’ın ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, 11 Aralık Perşembe sabahı THY’nin tarifeli seferiyle Ankara’ya geçerek otelde kampa girecek. Gençlerbirliği karşılaşması hazırlık çalışmaları, Ankara 19 Mayıs Stadı’nda akşamüstü saat 18.00’de basın ve taraftara kapalı olarak yapılacak son antrenmanla tamamlanacak
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt