Florya Hakkında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gs futbol akademisini çoğu çocuklar araç olarak görüyor, yapılacak şey basit parlatıp satmak ve asla duygusal yaklaşmamak.

Her sene bir ozan parlatıp satsak kulüp 10 seneye düzlüğe çıkar.

Alt yapıya 'ben şu takımlıyım' diye adam alamayız o iş biraz zor. İçlerinde fenerli beşiktaşlı olacaktır.
Aynı şey beşiktaş alt yapısında da geçerli. Ama fener alt yapısında pek rastlamadım buna. Doğuştan fenerlileri almaya mı özen gösteriyolar anlamadım. Yetenekli olsun a takıma katkı yapsında fenerbahçeli olabilir. Zaten marka olan 'Galatasaray alt yapısıdır' gerisi teferruattır.

Alt yapıya 'ben şu takımlıyım' diye adam alamayız o iş biraz zor. İçlerinde fenerli beşiktaşlı olacaktır.
Aynı şey beşiktaş alt yapısında da geçerli. Ama fener alt yapısında pek rastlamadım buna. Doğuştan fenerlileri almaya mı özen gösteriyolar anlamadım. Yetenekli olsun a takıma katkı yapsında fenerbahçeli olabilir. Zaten marka olan 'Galatasaray alt yapısıdır' gerisi teferruattır.

Floryayı salla liseli olan kulübe üye olan her seçimde oy kullananların çoğu fbjk'li.

Lise ayrı. Orda kontrol edilip alınabilir hiç sakıncası olmaz. Orda temizlik şart, kulübün geleceğini tayin eden adamlar onlar. Ama alt yapı bize katkı veren 'ben şu takımlıyım bu takımlıyım' laflarından zarar görmeyecek bir yer. Yetenek olsun yeterlidir.

Üst Alt