Florya'da Kadro Sızdıran Şerefsizler Var! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Florya'da Kadro Sızdıran Şerefsizler Var!

Derbiden saatler önce kadroyu sizdiran serefsizler olsa gerek ki bu kadro Ali Naci Kücük'e ulasti ve o da hemen Twitter'dan servis etti.

1. Bu bir trolleme operasyonu ve rakibi sasirtmaya yönelik

2. Bu bir trolleme operasyonu ve taraftarin tansiyonunu ölcüyorlar

3. Iceride bir hain var ve kadroyu sizdirdi. Kadroyu sizdiracak yerli cetecilerin cogu gönderildigini düsünüyorduk ama mintika temizligi hala tam yapilmamis veya bizzat teknik ekipten biri bunu Ali Naci'ye söyledi.

Denayer'li sacma sapan bir dizilis ve olasi puan kaybindan sonra TUDOR bunu taraftara yediremez. Kücük takim teknik direktörü ancak 1 beraberlik haricinde tüm maclari kazandigi ortamda sistem degistirir.

Yada biz kendi kendimize gelin güvey olmak ile kalacağız yarın. Üzerinde fikir yürütelim ama yinede temkinli olalım derim.

Kadrolar yine bu Ali Naci'ye falan veriliyordu yanlis hatirlamiyorsam Veysel Sari tayfasi bizim takimdayken. Hatta bir ara Sabri gönderiyor diyorlardi kadroyu. Tapelerde bile cikmisti. Ömer Güvenc bizim kadroyu Aziz Yildirim'a ötüyordu bildiginiz. Bu saka kaldirilacak bir mevzu degil.

Kadrolar yine bu Ali Naci'ye falan veriliyordu yanlis hatirlamiyorsam Veysel Sari tayfasi bizim takimdayken. Hatta bir ara Sabri gönderiyor diyorlardi kadroyu. Tapelerde bile cikmisti. Ömer Güvenc bizim kadroyu Aziz Yildirim'a ötüyordu bildiginiz. Bu saka kaldirilacak bir mevzu degil.
Ben şahsım adına konuşacak olursam şaka yapmadım. Sadece yarın belkide kendi kendimize gelin güvey olduğumuz ile kalabiliriz diyorum. Ortada dolanan muhtemel kadro hakkında fikir yürütelim ama yinede temkinli olalım, sallama olabilir, şaşırtma olabilir.

Hayinleri uzakda aramayin cok yakinizda kolunda pasu bandi olandir.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Tudor’un en temel hataları

1. Yedek oyuncuları tamamen dışarıda bırakarak oynama umudunu elinde aldı. (Sadece 11 futbolcu ile şampiyon olamazsın)

2. Futbolun psikolojik kısımında sınıfta kaldı. Baskı altında karar veremiyor.

Bunları düzeltmedikçe büyük hoca olamaz. İnatçılığı bir kenara bırakıp daha Bilge olmak zorunda

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt