Florya'da Taraftarlara Tomalı Şok! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Florya'da Taraftarlara Tomalı Şok!

lafta adaylar . secim calismasi filan yaptiklari yok ki .. hatta o gunlerde iyi hatirliyorum "hic degilse dursun ,aysalin yonetiminde filan vardi" deniyordu , turgay kiran her secimde sov olsun diye aday oluyor , ne yonetim kurulu var ne bir sey

ahmet ozdogan denenebilir bir adamdi ama o da dedigim gibi hic yonetici cekemedi yanina

isin asli kimse dursunun bu ayarda manasiz bir futbol yonetimi kuracagini ongoremedi .

Arkasında malum siyasi güç ona yaranmaya çalışan huur çocukları genel kurul üyeleri olduğu sürece Mayıs 2018'de bile yeniden başkan seçilir

Arkasında malum siyasi güç ona yaranmaya çalışan huur çocukları genel kurul üyeleri olduğu sürece Mayıs 2018'de bile yeniden başkan seçilir

İşte asıl korkulması gereken kısım orası bir 3 yılı daha kaldıramaz bu taraftar.Fener 2006 dan beri ne yapmış diyenler vardı tamam fener 2006 dan beri birşey yapmadı da adamların en kötü sezonu bu sezon bu sezonda bile bizim kadar rezilleri oynamıyor.Tek farkı uzun zamandır cl'ye gidemiyorlar 2011 de gelen başarılar olmasa bizimde pek bir farkımız yok onlardan.Biraz mantıklı düşünmekte fayda var.

fenerin basarisi nedir demedim . fenerlilerin bu aziz yildirim karsitligi neyi degistiriyor , neyi basarmis taraftarlari dedim . 10 senedir azo yu gondermeye ugrasiyorlar , hele son 5 senedir sitelerindeki kufur kiyamet bizimkilerin 3-5 kati vardir

hep soyluyorum ve dediklerim cikiyor , yine cikacaktir . ne azo yu ne dursunu gonderebilir seyirciler

Aziz hain değil, Türkiye'de düzene karşı duran bir adam yıllardır.

Dursun itaat eden bir emir eli.

Kaldı ki Aziz döneminde FB 20 yılda 2 defa ilk 3'e giremedi.

Galatasaray son 2 yıldır rezil olup duruyor.

Dursun tarihin en büyük rezilliklerini yaşatıyor. Defolup gidecek, ha anlamadıysan ver telefon numaranı arayım daha güzel küfürlü argolu olarak anlatayım.

bence son donemde fb bizden daha basarisiz . CL ye katilamamalari bir yana , 2007 den sonra 2011 ve 2014 sampiyonluklari var , biri hala saibeli durumda. ayni surede bizim 4 sampiyonlugumuz var

aziz doneminde 3 uncu ve 4 uncu yildizi onlardan once aldik , avrupadan 2 kupa getirdik , son 4-5 senede girdigimiz hemen her yarisi kazandik .

yani azo bu durumda hala baskan kalabiliyorsa bence dursundan daha buyuk sorun kendi klubu adina

ayrica siyasete karsi durdugunu dusunmuyorum , hapisteki donemi ve hemen sonrasinda surekli sayin basbakanim sayin cumhurbaskanim muhabbetine girmedi mi , cas davasini cekmedi mi siyaset istedi diye

Aziz hain değil, Türkiye'de düzene karşı duran bir adam yıllardır.

Dursun itaat eden bir emir eli.

Kaldı ki Aziz döneminde FB 20 yılda 2 defa ilk 3'e giremedi.

Galatasaray son 2 yıldır rezil olup duruyor.

Dursun tarihin en büyük rezilliklerini yaşatıyor. Defolup gidecek, ha anlamadıysan ver telefon numaranı arayım daha güzel küfürlü argolu olarak anlatayım.

Peki,çok basit bir soru.17/25'ten önce hem iktidarı hem cemaati eleştiriyordu Aziz.Niye 17/25'ten sonra hükümetçi oldu bir anda.Hani düzene karşı duruyor ya.Aziz bence makyavelist bir başkandan ötesi değil,her şeyi çıkarı için kullanır.Atatürkçülüğü de,devleti de,Fetö'yle mücadeleyi de.Bu ülkede bütün spor kulüpleri bu düzende bir figüran,başkanları yöneticileri yalaka.O takım bu takım diye ayırmak bence yersiz.

Peki,çok basit bir soru.17/25'ten önce hem iktidarı hem cemaati eleştiriyordu Aziz.Niye 17/25'ten sonra hükümetçi oldu bir anda.Hani düzene karşı duruyor ya.Aziz bence makyavelist bir başkandan ötesi değil,her şeyi çıkarı için kullanır.Atatürkçülüğü de,devleti de,Fetö'yle mücadeleyi de.Bu ülkede bütün spor kulüpleri bu düzende bir figüran,başkanları yöneticileri yalaka.O takım bu takım diye ayırmak bence yersiz.

Hükümetçi oldu ama hala bir yandan da değilim imajı veriyor :) Kısaca en azından akıllı bir adam.

Dursum gibi retriever değil.

azo da hic bir iyi-kotu baskana kiyas edilip iyi insan olarak lanse edilmemeli . ayrica rakibimizin basinda olmasi bir sans .. nasil dursun bugun digerleri icin bir sans ise .

Biz boyle burada birbirimize kim daha iyi laf sokuyor tartismasina girdikce bir gidim yol kat edemeyiz , ben soyleyim de , siz kaale alin almayin

Üst Alt