Florya'yı bozan üçlü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Florya'yı bozan üçlü

Sarı kırmızılıların eski yöneticisi, “Bunlar zamanında iyi futbolcu olmuş olabilir. Ama bu sezon G.Saray için ne yaptılar? Manisa maçında Baros ve Kewell yoktu. O maçta takımın nasıl kenetlendiğini gördünüz mü?” dedi.

GALATASARAY’ın bir an önce bu futbolculardan kurtulması lazım. Çünkü Florya’da diğer oyuncular da onlardan rahatsız oluyor...” Bu sözler, G.Saray Kulübü’nün Futbol Komitesi’nde yer almış eski yönetici Tunca Hazinedaroğlu’na ait... Kast edilen oyuncular ise Milan Baros, Harry Kewell ve Lucas Neill.

Forvetsiz oynuyoruz

Başkan Adnan Polat’ın önceki yönetiminde bulunan Hazinedaroğlu, Florya’da birçok futbolcu ile konuştuğu şeyleri paylaşıp yeni gelecek yönetime de bir anlamda mesaj göndermiş oldu.

İşte Hazinedaroğlu’nun çok tartışılacak sözleri... “Ben yalnız futbol adına konuşuyorum. Adnan Polat en büyük hatayı 3 yıl önce yaptı. Baros, Kewell, Neill, Keita gibi takım için değil, kendi için oynayan futbolcularla G.Saray’ı doldurdu. Bunlar belli başarılara doymuş futbolcular. Hata buydu. G.Saray gibi bir takım tam 2 sezondur forvetsiz oynuyor. Oysa Manisaspor’un bile 4 forveti var.

Futbolcular da şikayetçi

Futbolcularla konuşuyoruz, Türk oyuncularla dertleşiyoruz, onlar da şikayetçi. Takımdan çok kendine oynayan oyuncuların olduğunu kabul ediyorlar. Bakın, geçen hafta Manisa maçında Baros ve Kewell 18’de yoktu. O maçta G.Saray takımının nasıl kenetlendiğini gördünüz mü? Eskisi gibi tek bir vücut olup gol sevinçlerini birlikte yaşadılar. Bir duruş sergilediler.

Ama Kayseri maçında o ruh yoktu. Baros oyuna girdikten sonra topa ayağını bile uzatmadı. Sakatlığı sonrası kendini bir kez olsun riske atmadı. Bu Florya’da büyük rahatsızlık yaratıyor. Futbolcuların hepsi içeride bu isimlerin umursamazlığını, boşvermişliğini konuşuyor.

Bazılarının sözleşmesi devam da etse Galatasaray’ın bir an önce bu oyunculardan kurtulması lazım. Bunlar takımdaki ahengi de bozdu. Baros, Kewell zamanında iyi futbolcu olmuş olabilir. Ama bu sezon G.Saray’da ne yaptılar? Kewell Fenerbahçe maçında oyuna girdi de ne yaptı? İçki kokarak Florya’ya gelen kişiler de bizim duyduğumuz kadarı ile bu oyuncular. Yeni gelecek yönetim bu konuya eğilecektir, adım gibi eminim.”

Bu tablonun sorumlusu transferleri yapanlardır

TUNCA Hazineraoğlu, sarı kırmızılı kulübün transfer politikasını eleştirerek, şöyle devam etti: “Adnan Polat’a yapılan ihanet, bence bu oyunculara güvenilip alınması idi. Bunların bir hava ile getirilmesi kötüydü. Bedavaya getirirsin, o adamdan da verim alırsan transfer başarılı olur. Sen zaten başarıya doymuş adamları, milyon Euro’lara getirmeyi başarı olarak gösteriyorsun. Kaç sezondur halen bu futbolcular üzerinde ısrar ediyorsun. Sorumlu, bu transferleri yapanlardır evet. Adnan Abi, çok iyi delegasyon yapıp insanlara güveniyor. Demek ki bu kadar çok bırakmayacaksın. Ben imza verenler içindeyim, bir daha seçime girsin diye. Çünkü Adnan Abi hatalarını, futboldaki yanlışlarını biliyor ve Florya’ya daha fazla vakit ayırma kararı almıştı.”

Adnan Polat yanlış insanlara güvendi

HAZİNEDAROĞLU, “Adnan Polat için çok üzülüyorum. Ne yazık ki yanlış insanlara güvendi. İbra edilmemeyi hak etmedi. Bu yönetim içinde ibra edilmemeyi en son o hak etmişti. Böyle bir şeye maruz kalması çok kötü oldu” diye konuştu.

Cevap: Florya'yı bozan üçlü

yalan söylemiyor adam bunların hepsi yolcudur sezon sonu Baros Kewell İnsua neill bunların bütün sezon ne yaptıkları ortada bizde adam gibi bir başkan olsaydı anında kapının önünde koyardı bunları sizin gibi taraftar görmedim arkadaş 37 puandasın rezil olmuşsun hala adamları göklere çıkartıyorsunuz.Fener 37 puanda olacak bu adamları Rüştüden daha beter yaparlar eleştirin biraz hiçbirşey armadan değerli değil

yalan söylemiyor adam bunların hepsi yolcudur sezon sonu Baros Kewell İnsua neill bunların bütün sezon ne yaptıkları ortada bizde adam gibi bir başkan olsaydı anında kapının önünde koyardı bunları sizin gibi taraftar görmedim arkadaş 37 puandasın rezil olmuşsun hala adamları göklere çıkartıyorsunuz.Fener 37 puanda olacak bu adamları Rüştüden daha beter yaparlar eleştirin biraz hiçbirşey armadan değerli değil

Sen adamın ne dediğini okudunmu.Tüm suçlu bu 3 futbolcuymuş gibi gösteriyor.Baros Ankaragücü maçında canını dişine takarak oynayan tek oyuncuydu o yerliler ne yapıyordu? Kewell'da ki profesyonelliğin birlik beraberlik olgusunun yarısı yerli oyuncularda yok.Kewell formsuz bencede gönderilmeli ama Florya'nın havasını bozduğunu söylemek tam bir saçmalıktır.

söylüyor işte adam yalan değilki sen zaten bunları sakat getirdin takıma gördün sonucunu hiçbirşey yapmadılar bu sezon bunları göndermen gerekirken Keita'yı gönderdin.Her gün dışarıdalar antremanda şakalaşıyorlar falan biz kan ağlıyoruz beylerin umrunda değil Ya savaşan bir takım kurarsın yada bunlarla her sene dibe batarsın Ağzımız yandı artık

Asıl Türk futbolunun sizin gibi yalaka ... spor yorumcularından kurtulması lazım.İyi ki Galatasaray senin gibi yöneticiden kurtulmuş.

yöneticilerde sizin gibi ses çıkarmadıklarından böyle dibe vurduk zaten florya da disiplinin d si yok şu an.Futbolcu formayı terletmediği sürece gözümde zerre değeri yoktur.Bu adamlar 2-3 trilyon alıyor yılda ee sonuç 37 puan.Bunlar böyle oynayacak veya hiç oynayamayacak bende oturup bunları alkışlayacm yok öyle şey sene sonu hepsi yolcudur...

Oyle pis bir durum ki bu. Hem adam hakli , cunku bu hakkaten verdikleri ve aldiklari arasinda cok fark olan yabancilar , laubalilikleri , takimi sallamaz havalari ile cok zararli oldular. Eskiden song a ulkesine gidiyor para cok istiyor diyenlerimiz varken , mondiyi elestirenlerimiz varken , suanki malesef sevgilimiz olan yabancilar bile lincoln , baros ve digerleri gibi kaliteli ama vurdumduymaz.

Diger yandan hakli ama sadece ustteki solediklerimde hakli , bunlar olmasa takimda sorun olmazdi demek de abesle istigal , cunku geri kalan yerlilerin de hic bir katkisi yok , o da kalitesizlikten .

yöneticilerde sizin gibi ses çıkarmadıklarından böyle dibe vurduk zaten florya da disiplinin d si yok şu an.Futbolcu formayı terletmediği sürece gözümde zerre değeri yoktur.Bu adamlar 2-3 trilyon alıyor yılda ee sonuç 37 puan.Bunlar böyle oynayacak veya hiç oynayamayacak bende oturup bunları alkışlayacm yok öyle şey sene sonu hepsi yolcudur...

Ses çıkarmak, futbolcu yollamak başka bir şey bu adam sanki tüm futbolcularımız çok iyi oynuyor da bir tek bu üçlü iyi oynayamıyor gibi şeyler yazmış.Bu futbolcular Galatasaraydan çok gelir elde ettiler ama sakatlanmadıkları sürece hakkını verdiler.Sakatlıktan sonra eski performanslarına dönemediler o yüzden artık gönderilmeleri gerek buna bende katılıyorum.Ama adam gibi eleştirmek, iyi kötü yanlarını yazmak başka, böyle emeğe saygısızlık yapmak başka

Zekii şimdiye kadar keweella baroş çok az oynadı diye takım o kadar verimli, sıcak, yumuş yumuştu zaten.

Şöyle gereksizlerde rahat rahat konuşuo ya.

Senin dertleştiğin yerlilerdir asıl kulübü satan, harcayan.

Allah aşkına arkasında ayhan oynayan baros ne yapsın?

Yanında baltalı neill ne yapsın :S

Tamam performans vermeyebilir ama 2-1 bitmis bir macin arkasindan 90 dk da bitmisken hic faydasi yok yere 3 mac ceza alacak kredisi olmamasi lazim Baros efendinin , Neill in ulkesine gitmek icin 2 mac ust uste israrla kirmizi gormek cabasinin da izahi olamaz. Kewell beni en cok sasirtan adam , kabul ediyorum futbolu profesyonel yasayan bir adam ,olum kalim gibi gormemesi de guzel , yalniz bu kadar gamsiz ve seyircinin en ihtiyaci olan bir kac mactaki davranislari abarti kotuydu. Zaten 15-20 dk oynayacaksin , bir antep kupa maci, bir fener maci bu sezonun en onemli maclariydi. Ona en cok guvenenleri bile yaniltti. Biz bu adam icin Nondayi yolladik , biraz hirs beklerdik

Zaten hep suc yabancilarda, bu haberleri cok gorduk.

Keita, Lincoln, Misimovic, Elano

Bizim kadar yabancı düşmanı bir topluluk yok.Hep suç yabancılarda anasını satayım.

Üst Alt