FM 2010 Türkçe Yama v1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FM 2010 Türkçe Yama v1

FM 2010 Türkçe v1

24fcrhl.png

Football Manager 2010'un çıkmasının ardından 5 gün sonra Türkçe FM 2010 keyfini sizlere yaşatmanın hazzı ve mutluluğu içersindeyiz.

Yama Hakkında

Football Manager 2009 için hazırladığımız çalışmanın tüm versiyonları 490.000 kez indirilmişti. Türkçe FM, Football Manager 2010 ile geri döndü. İlk versiyonda, %90 civarında bir oran yakalamış bulunuyoruz.

- Oyuna yeni eklenen bölümler Türkçeleştirildi. (Personel tavsiyeleri, taktikler vb.)

- Maç spikeri tamamen Türkçeleştirildi. (Hatasız olarak)

- Oyunun genel bölümleri tamamen Türkçeleştirildi.

- Basın toplantıları yeniden elden geçirildi ve tamamen Türkçeleştirildi.

- Ve akla gelmeyen bir çok bölüm Türkçe.

FMGraphics.net ücretsiz ve reklamsız bir şekilde sürdürdüğü Türkçe Football Manager 2010 serilerinin başlangıcını yaptı. Türkçe FM 2010'un lk versiyonunu sunmuş bulunuyoruz.

Hazırlayanlar: Adem Özkur, Burak Potuk, Ömer Çağatay Taşdeviren, Eser İgrek, Can Ertürkan, Özgür Çetin

Özel Teşekkür: Aydın Çuhadar

Ekran Görüntüleri

Kurulum

Türkçe FM 2010 kurulum programını çalıştırınız. Oyunun kurulu olduğu dizini gösteriniz ve kurulumu başlatınız. Kurulum tamamlandıktan sonra:

XP için;

C:\Document and Settings\Kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010" klasörünü silin.

Vista için;

C:\Users\Kullanıcı adı\Application Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010" klasörünü silin.

Notlar

Bütün kayıtlı oyunlarda çalışır.

Bütün güncellemeler ve resmi güncellemelerle uyumludur.

FMGraphics.net tarafından üretilmiştir, izinsiz kaynak gösterilmeden kopyalanması yasaktır.

İndirmek İçin

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir fmgturkcefm2010.exe

fmgturkcefm2010.exe

Cevap: FM 2010 Türkçe Yama v1

FMGraphics.Net çöktü ama yamayı hemen aldım . . Sanırım şuanda sadece bizim sitede var yama . . :D

beyler yamada hatalar var bosuna indirmeyin oyun mındar olmasın:S silip yeniden yüklicez artık puan durumu gözükmüo:s kim bilir daha ne hatalar vardır benden demesi

Ne camur atıcam yigenim olanı söylüoruz.

Ayrıca üslubuna dikkat et yoksa ettiririm;) yasın kac basın kac lan senin bana yalan söylüosun diosun:rolleyes:

Edit: Saollasın Adem özkur.

Tamam arkadaşlar sakin olalım lütfen, ortada bir yanlış anlaşılma var galiba. Uzatmanın manası yok...

Murat Kılıç konuşma tarzın milleti ve beni çok rahatsız ettiğini düşünüyorum şahsen biraz daha kibar konuşamazmısın rica etsek ?

Bu arada diğer takımların maçı oynanırken(Avrupa Ligi maçında başıma geldi az önce) SON SKORLAR,gol güncellemeleri ve canlı puan durumuna tıkladığımda gözükmüyor hiçbir şey. Yamayla ilgili olabilir mi acaba?

Yeni linkteki yamada mı bu sorun var dostum?

İlk mesajda verilen yeni linklerden yamayı tekrar indirin. Eski indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını silin ve

XP için;

C:\Document and Settings\Kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010" klasörünü silin.

Vista ve 7 için;

C:\Users\Kullanıcı adı\Application Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010" klasörünü silin.

bu adımlardan uygun olanı uygulayın. Sorun çıkmaması gerek..

Yeni linkteki yamada mı bu sorun var dostum?

İlk mesajda verilen yeni linklerden yamayı tekrar indirin. Eski indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını silin ve

XP için;

Vista ve 7 için;

bu adımlardan uygun olanı uygulayın. Sorun çıkmaması gerek..

Evet maalesef yeni linkteki yamada. Dediğiniz klasörüde sildim. Herşeyi tarif edildiği gibi yaptım yani:eek:

Üst Alt