FM 2012 Galatasaray Kariyerim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FM 2012 Galatasaray Kariyerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: FM 2012 Galatasaray Kariyerim

.

Karabükspor 0 - 1 Galatasaray

Süper Ligde 17. hafta mücadelesinde Galatasaray zorlu Karabük deplasmanında galibiyeti tek golle buldu. Galatasaray'a galibiyeti getiren gol 34. dakikada sakatlanan Milan Baros yerine oyuna giren Sercan dan 35. dakikada oyuna girer girmez geldi. Galatasaray Çağlar Kızıltepe yönetiminde çıktığı maçlarda 2 de 2 yaparak devre arasına moralli girdi. Çağlar Kızıltepe teknik direktörlüğünde oyuna sonradan giren futbolcuların girer girmez gol atmaları dikkatlerden kaçmıyor. Geçen haftaki Kayserispor maçında da Milan Baros oyuna 82. dakikada girmiş 84. ve 88. dakikalarda takımına galibiyet getiren golleri atmıştı

karabukspor-v-galatasaray-%28split-view%29.png

Milan Baros 2 ay sahalardan uzak !!! :(

Kayserispor maçında oyuna sonradan girip 2 gol atarak takımını kurtaran Milan Baros'un Karabükspor deplasmanında kasığında meydana gelen yırtık nedeniyle 2 ay sahalardan uzak kalacağı kulüp doktorları tarafından açıklandı. Milan Baros'un eksikliğini hissetmemek için Galatasaray'ın devre arasında golcü transferi yapması bekleniyor

Fatih Terim istifasının ardından ilk kez konuştu Flaş açıklamalar!!!

Fatih Terim istafa ettikten sonra ilk kez ve sadece Flaş TV mikrofonlarına konuştu. Son 2 haftada galip gelen Galatasaray'ı şaşkınlıkla izlediğini ifade eden Fatih Terim benim zamanımda futbolcular böyle iyi ve hırslı oynamıyorlardı niye oynamadıklarını da biliyorum dedi. İstifasının ardında yatan nedenlerden birinin takım içinde gruplaşmalar olduğu kendisine karşı cephe alan bazı yerli futbolcuların olduğunun altını çizen Fatih Terim başlarını Servet Çetin'in çektiği bir grubun kendisini göndertmek için maçları sabote ettiklerini ifade etti. Hatırlayacağınız üzere 2010 yılında Rijkaard gönderildiğinde de aynı grubun maçları sabote ettiği iddaa edilmişti

Servet_2.jpg

Galatasaray'da devre arası transfer çalışmaları sürüyor Milan Baros'un sakatlık nedeniyle 2 ay sahalardan uzak olacağı için Galatasaray forvet arayışında. Brezilya basınında Galatasaray'ın Luis Fabiano ile ilgilendiği iddaa ediliyor.

Galatasaray Trabzon deplasmanında

Süper Ligde 2. yarının ilk maçında Galatasaray Trabzona konuk oluyor. Galatasaray'ın zorlu Trabzon deplasmanında 4-1-4-1 dizilişi ve şu 11 le çıkması bekleniyor :) Geldiği günden beri çift forvet sistemini benimseyen Çağlar Kızıltepe'nin Trazon deplasmanında takımı tek forvet oynatıp ortasahayı kalabalık tutması bekleniyor

4wnv.png

''Yaralı Aslan'', Trabzonspor 3 - 1 Galatasaray

Spor Toto Süper Ligi 18. hafta mücadelesinde Galatasaray 1. dakikada Eboue'nin kırmızı kart gördüğü ve 90 dk 10 kişi oynadığı maçta Trabzonspor'a 3-1 malup oldu. 10 kişi olmasına rağmen 37. dakikada Gökhan Zan'ın attığı gol ile 1-0 öne geçti ve ilk yarıyı önde kapattı. 2. Yarıda iser Trabzon fırtınası esti ve maçı Trabzonspor 3-1 e çevirdi.

trabzonsporvgalatasaray.png

Galatasaray'dan Kırmızı Karta Tepki

Çağlar Kızıltepe maç sonu yaptığı basın toplantısında 1. dakikada verilen saçma sapan kırmızı kart bütün planlarımızı bozdu buna rağmen öne de geçtik ancak koruyamadık, 2. golü yediğimizde sahada 9 kişiydik Ujfalusi sakatlanmış saha kenarında tedavisi yapılıyordu dedi. Daha önce hayatında böyle saçma bir kırmızı kart görmediğini söyleyen Çağlar Kızıltepe hakemlerin adil maç yönetmediğini belirtti

Galatasaray 1 - 0 Gaziantepspor

Sakat ve cezalı futbolcularının çok olduğu maçta Galatasaray Spor Toto Süper Lig 19. hafta maçında Gaziantepspor'u Elmander'in ayağından bulduğu tek golle 1-0 yendi. Teknik Direktör Çağlar Kızıltepe bu maçta tekrar 4-4-2 dizilişine döndü

3RAY.png

ılk sezon playoff son maçında 90artı6 da elmanderin attığı golle şampiyon oldum.

oyunda fenerbahçe baya iyi.playoff deplasman maçında 35 şut attılar bala 0 0 bitti.muslera maçın adamı oldu.

açıkçası ilk sezon fenerbah.eyi geçmek için şansta lazım.

birde çağlar yaya sanogonun kontrat bitme olayı oluyor devre arasında onu kaçırma.daya 2 milyonu başka türlü şansın yok.barcelona falanda teklif yapıyor.

Galatasaray iyi de eskisi gibi Türkiye ligine yıldız transferi yapılmıyor 2-3 saattir adam transfer etmeye çalişiyorum gelen yok :)

ben il sezon sonu 4 saat adam aradım.transfer donemleri gelirken add-remove ligden bol bol lig ekle.ucuza iyi oyuncu bulursun.maçlar başladığında kapatırsın.

birde trabzon maçında bişey dikkatimi çekti .taktiği değiştirmişsin.4-1-4-1 taktiğini de ekle add tacticten.onuda çalışsın topçular.

çnkü taktiğe uyumluluk çok düşüktü.kaybetme sebebin o da olabilir.

albin ekdal ı ucuzken al.sezon sonu falan...

Felipe Melo'yu bile alamıyorum yani bonservisini kulübü kabul ediyor futbolcular kabul etmiyor hep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt