FNwHC II | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FNwHC II

Dostlar onceki varyetemiz kurallara uymayan birkac mahoney yuzunden Abdullah abinin adalet gullesini yemisti:

Sınırını aşan her konuda olduğu gibi.

KİLİT.

Bu sefer sinirlari asmayan, maholuk, fasoluk ve hirboluk eksenlerinde KAVRULMAMIS bir FNwHC konusunu olusturalim. :ka19:

Muthis muhabbetlere isik tutalim. :yenieek:

Burasi Fun Nights with Hayri Cund

mvrghx.jpg

Fun Nights with Hayri Cund nedir?

-Gec saatlerde forumda bulunmayi hobi edinmis renkdaslarin sohbet ve espri dolu iletisimleri amaciyla bulustuklari yere

FUN NIGHTS WITH HAYRI CUND denir. :yenieek:

FNwHC'ye hos geldiniz. 24.00 ile 08.00 saatleri disinda yazmazsaniz seviniriz. Yazarsaniz da olur ama pek anlami olmaz :yenieek:​

Cevap: FNwHC II

Özellikle bayanların konuya girip cinsel organlarının hastalıklarını paylaşmamalarını diliyorum. Kendi ucuzluğu konuyu bozuyor.

Bu giderli tavırımdan sonra herkes FNwHC diliyorum.

şu forumun kıstaslarını biri bana anltırsa çok sevincem .. bir FNwHC kapanışı daha hazmedemem.

en son nba'in nabzini tutuyorduk. hatirladigim kadariyla refik SLAM dergisinden okuduklarini bize satiyordu :SS: ordan devam edelim,,,,,,

FNwHC III

Burasi Fun Nights with Hayri Cund

mvrghx.jpg

Fun Nights with Hayri Cund nedir?

-Gec saatlerde forumda bulunmayi hobi edinmis renkdaslarin sohbet ve espri dolu iletisimleri amaciyla bulustuklari yere

FUN NIGHTS WITH HAYRI CUND denir. :yenieek:

FNwHC'ye hos geldiniz. 23.00 ile 06.00 saatleri disinda yazmazsaniz seviniriz. Yazarsaniz da olur ama pek anlami olmaz :yenieek:

Cevap: FNwHC III

Özellikle bayanların konuya girip cinsel organlarının hastalıklarını paylaşmamalarını diliyorum. Kendi ucuzluğu konuyu bozuyor.

Bu giderli tavırımdan sonra herkes FNwHC diliyorum.

Üst Alt