Football Manager 2009 GSCimbom Takımı | Yamanın Linki İlk Mesajda


Buradan...Alternatif...Arkadaşlar buradan çıkardığınız GSCimbom isimli klasörü:C:\Documents and Settings\**Kullanıcı Adınız***\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\db içine atınız.Oyunun çalışması için Patch 9.3.0 yüklü olması gerekiyor. Yüklü olmayan arkadaşlar indirip yüklesin, crack işini çözüm buluruz pm atın;)9.3.0 için:https://www.gscimbom.com/forum/teknoloji-bilgisayar-forumu/4516-fm-2009-930-patch-cikti.htmlŞifre: www.gscimbom.com (özür dilerim şifreyi yazmayı unutmuşum:D)

Yüzpaketini 2 gün sonra koyacağım;)İyi FM'ler Osman KORKMAZ
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TeamArkadaşlar önerileri alalım hangi ligde yer alsın hangi takım üstüne yapılsın?
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TeamYama bittikten sonra, takımımızın facepack'ini ben yaparım.Not: Raşit Msn'e gel
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom Takımı9.3.0 üzerine hazırlanıyor yama. İngiltere Ligi'nin en alt ligindeki Fisher Takımı üzerine yapılıyor...
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TakımıBu arada herkes facepack için resim koysa ne güzel olur kimseyi yemiyoruz korkmayın. Resminizi CIA'e de vermeyeceğiz.
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TakımıAldığımız son kararın ardından 9.3 DB'de yapılacaktır yama. Saygılar.
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TakımıMardinspor veya DİSKİSpor'un üzerine yapılsaydı keşke.Fisher'ın üstüne fikri pek hoş görünmüyor bence.
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TakımıBir takım arkadaşlar forumda eskisi gibi aktif değil,eğer resim vermezlerse vermeyen arkadaşların yerine sizin isimlerinizi yazarız.Tabi benim önerim bu,Raşit bilir o yapıyor:)
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TakımıMardinspor veya DİSKİSpor'un üzerine yapılsaydı keşke.Fisher'ın üstüne fikri pek hoş görünmüyor bence.

Türkiye 2. Lig B kategorisinden bir takıma yapılsaydı keşke.Raşit'in DB'de hata oluştuğu için tüm yamayı ben yapacağım ve sonradan karar değiştirdim Türkiye Liginden bir takımın üstüne yapacağım takımı. Büyük ihtimal Mardinspor olacak;)

Kayıt devam ediyorsa bende kayıt yaptırmak istiyorum.Ayarlamaya çalışalım kardeşim;)

Bir takım arkadaşlar forumda eskisi gibi aktif değil,eğer resim vermezlerse vermeyen arkadaşların yerine sizin isimlerinizi yazarız.Tabi benim önerim bu,Raşit bilir o yapıyor:)

Evet bu şekilde yapabiliriz;)
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TakımıBenim boy ve kilo yanlış lütfen ciddiye almayın.:DGerçeğini yazarsam takımın içinde iyi görünmem.:D
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TakımıTüh ulen.Görmemişim başlığı kaçırdık.Neyse.Katılan arkadaşlarıma başarılar...:D
 
Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom TakımıBen diyorum ki Osman Abi 100 mesaj altında olanları çıkaralım.KAtılmak isteyen varsa onları alalım...
 
Üst Alt