Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Arda'nın fiyatı 7,750 dolaylarındaydı Chealse 19.500 saydı ve aldı. Chngrnsky 7,500'e geldi 9,500'e gitti. Elano 8,250'ye Bayern'e gitti. Üç tane as oyuncumu kaptırdım. Fiyat yükselttim satmıyorum dedim ama tutamadım.

Nasil tutamadin?

Son karari veren sen degil misin?

Emre Akın

Yönetim teklif yüksek olunca direk kabul edebiliyor :)

bu arada en iyi Fifa diyen olmuş Allah aşkına FM ve Fifa aynı tip oyun mu ?

Nasil tutamadin?

Son karari veren sen degil misin?

ardaturanr.jpg

İlk teklif geldiğinde düşük Arda kendiliğinden reddetti ve 'takımda kalmak istiyorum' diye açıklama yaptı. Sonra ısrar gelince Arda'nın fiyatını 7,250'den 20.000 Euro'ya çıkardım. 19,500 teklif gelince kendiliğinden imza attı.:mad:

11 Milyon transfer bütçem oldu. Vargas ve Sezer Öztürk'ü aldım. Ama bu sezon çok kötü sonuçlar alıyorum, yönetim ve taraftarla aram bozuldu. Sağ bek, forvet ve ofansif orta sahada eksikliğim var. Napcam bilemiyorum.:confused:

ardaturanr.jpg

İlk teklif geldiğinde düşük Arda kendiliğinden reddetti ve 'takımda kalmak istiyorum' diye açıklama yaptı. Sonra ısrar gelince Arda'nın fiyatını 7,250'den 20.000 Euro'ya çıkardım. 19,500 teklif gelince kendiliğinden imza attı.:mad:

11 Milyon transfer bütçem oldu. Vargas ve Sezer Öztürk'ü aldım. Ama bu sezon çok kötü sonuçlar alıyorum, yönetim ve taraftarla aram bozuldu. Sağ bek, forvet ve ofansif orta sahada eksikliğim var. Napcam bilemiyorum.:confused:

ofansif orta saha bofo bautista var belki işini görür forvet'e paran varsa goran pandev süper olur sağ bek ben zaragozadayım carlos diogo orda beni idare ediyor:2_thumbs_up_-_anima

size tek tavsiye galatasaray alınacak sonra bordeaux da henri saivet al yaser le oyna t orta saha arda ya emanet.....

Menajerlik Kariyerleriniz.

Evet arkadaşlar, eminim burdaki her 10 kişinin 10'unuda menajerlik oynuyordur. :)

Bakalım aramızda kim bilir kaç tane Rijkaard, Mourinho vs varmış görelim. :D

işte benim kariyerim "Fm 2009" ile.;

4. sezonumdayım. İlk sezondan daha Emre Aşık, Ayhan, Volkan Yaman, Hasan Şaş, Nonda, Ümit Karan, Fernando Meira, Lincoln gibi oyuncularımın hepsini toplam 23 Milyon dolara okuttum.

Sonrada 1-2 tane genç yetenek transfer ettim.

Ve geri kalan parayı sadece stadyum vs için harcadım. Tamamen alt yapıdan bir kadroyla başarılı olmak istiyordum.

Tamamen gençlerden oluşan kadrom ile ilk sene hiç kupa alamadım. Ve ligi 5. bitirdim. İkinci senemde ise Fortis Cup'u kazanırken ligi 4. bitirdim. Uefa'da gruplarda elendim.

Ancak 3. senemde işler daha iyi gitti. Ligi 2. bitirirken UEFA'da çeyrek final yaptım ve Fortis Cup'u gene kazandım.

4. Senemi bitirdim Ligi şampiyon bitirdim, Fortis'i kazandım ve gruplardan elenerek UEFA'ya katıldım ve UEFA kupasını kazandım.

iLK 11'im.

Fırat Kocaoğlu (GK)

Uğur Uçar (Dr)

Emre Güngör (Dc)

Semih Kaya (Dc)

Alparslan Erdem (Dl)

Mehmet Topal (DMC)

Emre Çolak (MLC)

Özer Hurmacı (MRC)

Arda Turan (AMLC)

Berkin Arslan (AMRC)

Sercan Yıldırım (SC)

Yaş ortalaması 23 küsür olan bir takım ve sadece Türklerden oluşan bir kadro.

Tam anlamıyla bir Ajax yarattım.

Yeni sezondaki hedefim gene aynı kupalar. :)

Arkadaşlar benim bilgisayarın sitem özellikleri: Amd Sempron 2800+ 1.61ghz 768mb ram 128mb ati ekran kartı 80gb hdd :eek:

sizce Fm 2009u açarmı Fm 2008i açmıştı 2009u alcam açmaz diye korkuyorum :eek:

Fm 08, Fm 09'dan daha iyi bir oyun inanki.

Onun yerine internetten insanların yaptığı kendi güncellemelerini indir. Yeni sezon kadroları ile oyna. Ama inan ki Fm 08 daha kaliteli.

Arkadaşlar benim bilgisayarın sitem özellikleri: Amd Sempron 2800+ 1.61ghz 768mb ram 128mb ati ekran kartı 80gb hdd :eek:

sizce Fm 2009u açarmı Fm 2008i açmıştı 2009u alcam açmaz diye korkuyorum :eek:

renkdaş sen benim bilgisayarın özelliklerini yazmışsın:D:pmerak etme açıyor ama arasıra kasıyor makina gayet güzel oynuyorum rahat ol;)

Ligde çok kötü gidişim var, Baros gol atamıyor. Kewell, Baros ve Sezer Öztürk'ü satmayı düşünüyorum. Yerine kimleri önerirsiniz?

Şimdi Fm 2008 de ara transfer döneminde Kendi kulübünde Şampiyonlar Ligi'nde oynamış oyuncuyu alırsam oynatabilir miyim?

Üst Alt